Гарячі новини

На Луганщині стартував VIII Всеукраїнський конкурс «Вчитель-новатор»

VIII Всеукраїнський конкурс «Вчитель-новатор» стартував на Луганщині  5 вересня. Про це «ОстроВ» повідомляє менеджер освітньої мережі Microsoft "Партнерство в навчанні" Ольга Свириденко.

5 вересня 2011 року стартував Восьмий  Всеукраїнський конкурс "Вчитель-новатор" , який компанія «Майкрософт Україна» проводить за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Подробиці про конкурс ви зможете дізнатись на цій сторінці освітньої мережі Microsoft «Партнерство в навчанні» http://ua.partnersinlearningnetwork.com.

Для доступу до матеріалів необхідна попередня реєстрація у Мережі - правий верхній кут сторінки.

За результатами конкурсу визначаються вчителі, які продемонстрували найкращі результати застосування інноваційних інструментів у навчальному процесі.

Переможці конкурсу захищають честь України на Європейському форумі вчителів-новаторів, що проводиться за підтримки програми Microsoft «Партнерство в навчанні».

Участь у конкурсі можуть брати вчителі загальноосвітніх навчальних закладів, науковці, викладачі, а також студенти педагогічних навчальних закладів.

Щоб стати учасником конкурсу, потрібно зареєструватися на сайті професійної освітньої Мережі «Партнерство в навчанні» http://ua.partnersinlearningnetwork.com, вступити до спільноти Восьмий всеукраїнський конкурс «Вчитель-новатор» та подати конкурсні матеріали в форматі Microsoft PowerPoint. Це може бути «Віртуальний тур до класної кімнати» – навчальні, екологічні, соціальні проекти, проектна діяльність вчителя з учнями з використанням сучасних ІКТ, або оригінальні матеріали освітніх інновацій, що були реалізовані із залученням інформаційно-комунікаційних технологій, наприклад, програми автоматизації робочого місця вчителя, розробки уроків, тощо (детальніше – на сторінці конкурсу).

Наявність переможних матеріалів враховуватиметься під час чергових атестацій вчителів-учасників конкурсу. Крім того, організатори відбирають одного чи кількох переможців конкурсу для участі у Європейському конкурсі «Вчитель-новатор», що проходитиме навесні 2012 року. Кінцевий термін подання матеріалів – 31 жовтня 2011 року, а підсумки конкурсу будуть підведені в листопаді 2011 року.