Горячие новости

Страна

Генпрокурор Луценко заявил о спецконфискации в государственный бюджет 1,5 млрд гривен окружения бывшего президента Виктора Януковича

Генеральный прокурор Юрий Луценко заявил о спецконфискации в государственный бюджет 1,5 млрд гривен окружения бывшего президента Виктора Януковича.

Из Донецкой области изменили место голосования уже 9 тыс. 651 избиратель - Служба Госреестра избирателей

Уже более 9 тысяч избирателей из Донецкой области изменили место голосования на предстоящих  выборах президента Украины.

Справа Савченко і Рубана буде розглядатися судом присяжних - прокуратура

Прокуратура заявляє, що справу депутата Верховної Ради Надії Савченко (позафракційна) і голови організації "Офіцерський корпус" Володимира Рубана, обвинувачених в тероризмі, буде розглянуто судом присяжних.Про це прокурор сказав на підготовчому засіданні в Чернігівському районному суді Чернігова, передають
 • Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы получить возможность отправлять комментарии
 • Подробнее
 • Окружний адміністративний суд Києва скасував заборону Уляні Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я

  Окружний адміністративний суд Києва скасував заборону Уляні Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я.Про це сказав суддя Сергій Каракаш'ян, який розглядав справу, передають Українські Новини.

 • Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы получить возможность отправлять комментарии
 • Подробнее
 • "Блокада Донбасса = это чистое зло" - Менендес

  Блокада Донбасса  - это "чистое зло", написал в Фейсбук  соучредитель в 

 • Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы получить возможность отправлять комментарии
 • Подробнее
 • К открытию очередной Мюнхенской конференции по безопасности подготовлен доклад о ситуации в мире

  Мировому «либеральному» порядку, незыблемость которого казалась сама собой разумеющейся три десятилетия после распада СССР и завершения «холодной войны», приходит конец. Ему на смену идет эра нового противостояния хорошо вооруженных супердержав или, если кому-то так больше нравится, цивилизаций. Так считают эксперты, подготовившие доклад-прогноз к открытию очередной Мюнхенской конференции по безопасности, начало которой в этом году придется на 15 февраля. Резюме доклада опубликовал Росбалт.

  Як у Франківську вшанують пам’ять Героїв Небесної Сотні (ПРОГРАМА)

  Начальник відділу внутрішньої політики Ігор Кінаш розповів, як у Франківську вшанують пам’ять Героїв Небесної Сотні, інформує “Галка“.

 • Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы получить возможность отправлять комментарии
 • Подробнее
 • Журналісти побігли до мольфарів в гори як до "експертів"президентських виборів": війна на Донбасі закінчится за два роки, а президентом стане чоловік зі сходу

  Шукати відповідей про те, що чекатиме на державу та її громадян у 2019 році, дехто вирушає в магічні Карпати. Там чи не в кожному селі мешкають так звані мольфари, які, якщо вірити легендам, віщують майбутнє.

  Журналісти побігли до мольфарів в гори як до "експертів"президентських виборів": війна на Донбасі закінчится за два роки, а президентом стане чоловік зі сходу

  Шукати відповідей про те, що чекатиме на державу та її громадян у 2019 році, дехто вирушає в магічні Карпати. Там чи не в кожному селі мешкають так звані мольфари, які, якщо вірити легендам, віщують майбутнє. Про це йдеться в сюжеті ТСН, розшифровує запис УНІАН.

  Ленты новостей