Гарячі новини

Страна

Членство України в НАТО розпочнуть обговорювати у жовтні - посол

Обговорення членства України в НАТО розпочнеться у середині жовтня, розповіла посол України в альянсі Наталія Галібаренко.

 "Одним із перших кроків буде обговорення на рівні послів", - пояснила вона.

На другому етапі це питання розглянуть на рівні міністрів оборони. 

Мінборони ВСУ заявило про звільнення села Давидів Брід у Херсонській області

Міноборони України оголосило у вівторок, 4 жовтня, про звільнення села Давидів Брід у Херсонській області. Населений пункт розташований на східному березі річки Інгулець.

США закуплять у Південної Кореї озброєння для України на майже $3 млрд, доставлять через Чехію - ЗМІ

США закупят для Украины оружие производства Южной Кореи, оно будет доставлено при посредничестве Чехии.

Танкові підрозділи ЗСУ просуваються в напрямку Золота Балка - Олександрівка в Херсонській області - Міноборони РФ

Після першої оптимістичної для українців за останній час новини з"явиласяінша - танкові підрозділи ЗСУ просуваються в напрямку Золота Балка - Олександрівка в Херсонській області. Про це повідомили в Міноборони РФ.

Держави-члени ЄС домовилися навчити до 15 тисяч українських військовослужбовців

Держави-члени ЄС домовилися навчити до 15 тисяч українських військовослужбовців . Про це повідомляє тижневик Der Spiegel із посиланням на джерела.

Досі лише окремі країни ЄС навчали українців у рамках двосторонніх проектів, а із запуском єдиної місії зусилля об'єднають із метою кращої координації.

ЄС та Україна підписали меморандум щодо макрофіну на 5 млрд євро, перший транш - у жовтні

Евросоюз и Украина подписали меморандум о взаимопонимании по поводу будущего предоставления макрофинансовой помощи объемом 5 млрд евро, первый транш Украина должна получить в середине октября.

НБУ вже переказав на потреби армії 20 мільярдів: скільки лишилось на спецрахунку

Нацбанк України вже переказав на потреби військових 20,8 млрд грн, за минулий тиждень на спецрахунок надійшло понад 118,5 млн грн.Про це повідомляє пресслужба НБУ.

Страна: Украина подала заявку на ускоренное вступление в НАТО. Что это значит и насколько реально?

Украина подала заявку на ускоренное вступение в НАТО (как Финляндия и Швеция ), а до того, как это произойдет предлагает подписать соглашение о международных гарантиях безопасности Украины.

Украина подает заявку на вступление в НАТО в ускоренном порядке - Зеленский

Президент Украины Владимир Зеленский 30 сентября объявил, что Украина подписывает заявку на вступление в НАТО в ускоренном порядке. Об этом он сказал в видеообращении, обнародованном в соцсетях. 

Пентагон заключил контракт на 12 млн. дол. на обслуживание радаров для Украины

Министерство обороны США заключило контракт с производителем средств связи и военного оборудования SRCTec на сумму почти $12,1 млн на обслуживание радиолокационных радаров UKR/TPQ-50 для нужд украинской армии. Об этом стало известно из заявления Пентагона, опубликованного 29 сентября.

Ленты новостей