Горячие новости

Страна

Завтра в готелі "Хрещатик" відбудеться Форум «Три роки внутрішнього переміщення: виклики та вдалі практики інтеграції»

Проект Ради Європи «Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні», що імплементується в межах Плану дій Ради Європи для України 2015-2017, у співпраці з Міністерством з питань тимчасово окупованих території та внутрішньо переміщених осіб України та за підтримки Посольства Японії в Україні організовує дводенний Форум «Три роки внутрішнього переміщення: виклики та вдалі практики інтеграції».

Лидер Оппозиционного блока Юрий Бойко считает, что Верхованя Рада должна ускорить решение о миротворцах на Донбассе

Решение о введении миротворцев в зону военного конфликта в Украине необходимо ускорить. Об этом заявил лидер Оппозиционного блока Юрий Бойко во время Согласительного совета 17 октября. Об этом пишет издание "Первая полоса".

Президент запропонував ВР зняти депутатську недоторканність з 2020 року

Президент Петро Порошенко вніс до парламенту законопроект щодо скасування депутатської недоторканності з 1 січня 2020 року.Про це зазначається на офіційному сайті Верховної Ради

Відповідний проект закону зареєстрований під № 7203.

 • Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы получить возможность отправлять комментарии
 • Подробнее
 • В Киеве синхронно со сторонниками Саакашвили протестуют переселенцы. Требуют отчета, куда потрачены деньги, выделенные им США, ЕС и Японией

  В Киеве синхронно со сторонниками Саакашвили протестуют переселенцы.

  В центре Киева сегодня проходит несколько акций и митингов . Под ВР дежурит 3,5 тысячи правоохранителей (Обновляется)

  По данным руководителя полиции Киева Андрея Крищенко, в полицию поступили заявки о проведении сегодня, 17 октября, нескольких акций и митингов в центре Киева. В связи с этим в центре дежурит 3,5 тысячи полицейских и нацгвардейцев. 

  У Франківську лідери форуму «ФітапіСвіт» протистояли «хендмейку» (ФОТО)

  13-14 жовтня в м.Івано-Франківськ пройшов II Лідерський форум “ФітапіСвіт”, на який приїхали координатори бізнес-партнери і так звані старші координатори компанії з різних міст України – Дніпра, Львова, Вінницы, Одеси, Житомиа, Чернігіва, Бара, Шостки.

  ПРООН оголошує конкурс міні-ініціатив в рамках реалізації Проекту ПРООН «Відновлення та примирення в охоплених конфліктом громадах України» для груп активних громадян, що брали участь у візитах для Луганської та Донецьк

  Програма розвитку ООН в рамках реалізації Проекту ПРООН «Відновлення та примирення в охоплених конфліктом громадах України» (що реалізується за підтримки Уряду Швеції та Швейцарської конфедерації), оголошує конкурс міні-ініціатив для груп активних громадян, що брали участь у візитах для Луганської та Донецької областей за підтримки ПРООН з питань соціальної єдності та примирення. Дедлайн – 30 жовтня 2017 р.

  Найем выступил за ограничение прав переселенцев на выборах (видео)

  Найем фактически выступил за ограничение прав переселенцев на выборах.

  Путь националиста. Как ультраправые собрали рекордный марш в Киеве

  "Бандера –

  Польша хочет отказаться от транша МВФ в размере 9,2 миллиарда долларов

  Польша хочет отказаться от транша МВФ в размере 9,2 миллиарда долларов по причине "хорошего состояния экономики". Об этом пишет "Украинская правда".

  Об этом на своей странице в Twiiter написал вице-премьер и министр финансов Польши Матеуш Моравецкий.

  Ленты новостей