Горячие новости

Страна

У рамках договору про співпрацю за проєктом «Схід і Захід разом» Новопсковщину відвідала делегація з Буковини

У рамках договору про співпрацю за проєктом «Схід і Захід разом» Новопсковщину відвідала делегація з Буковини,  повідомляєЛуганська ОДА.

Під час зустрічі зазначено, що цей культурний обмін надає можливість ближче ознайомитися з культурною спадщиною  регіонів.

Комитет ВР рекомендует парламенту включить в повестку дня на четверг и принять законопроект, продлевающий действие закона об особом статусе Донбасса

Комитет Верховной Рады по вопросам местного самоуправления рекомендует парламенту включить в повестку дня на четверг, 12 декабря, и принять законопроект № 2569, продлевающий действие закона об особом порядке местного самоуправления в отдельных районах Донбасса сроком на один год, передает «Интерфакс-Украина».

 • Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы получить возможность отправлять комментарии
 • Подробнее
 • "Зшиваємо Україну". В Київі обговорили будівництво нової залізничної гілки на Луганщині, де на сьогодні дев’ять від’єднаних від державної залізничної мережі районів

  Будівництво нової залізничної гілки на Луганщині матиме не тільки економічний ефект, а й значний соціальний та політичний вплив.

  На програму здешевлення кредитів для бізнесу в межах програми «Повертайся та залишайся» у 2020 р. уряд планує витратити 5 мільярдів

  На програму здешевлення кредитів для бізнесу в межах програми «Повертайся та залишайся» у 2020 році уряд планує витратити 5 мільярдів гривень.

  Про це повідомив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук під час брифінгу за підсумками засідання уряду 11 грудня.

  "Реформи". Зеленський підписав закон про скасування державної монополії на виробництво спирту

  Президент України Володимир Зеленський підписав закон, яким скасовується монопольне право державного Укрспирту на виробництво спирту.Про цей йдеться на сайті Верховної Ради.

  Законопроєктом передбачено, що державна монополія на виробництво спирту скасується з 1 січня 2020 року, водночас приватним підприємствам всіх форм власн

  Кабмін схвалив законопроект про підвищення прожиткового мінімуму до 4200 гривень

  Кабінет міністрів України схвалив законопроект, який дасть змогу в подальшому підвищити прожитковий мінімум, за попередніми розрахунками, до 4200 грн на місяць. Про це повідомив прем'єр-міністр України Олексій Гончарук у Telegram.

  "После саммитав Париже". Лидеры «четверки» поддержат договоренности контактной группы об открытии новых пунктов пропуска в Донбассе в течение 30 дней

  Одной из основных тем следующего «нормандского» саммита станет организация местных выборов в Донбассе, а в течение  30 дней откроют новые пункты пропуска на Донбассе,  говорится в коммюнике, подписанном лидерами четырех стран по итогам встречи.
   
 • Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы получить возможность отправлять комментарии
 • Подробнее
 • "После саммита в Париже". Компенсацию в $3 млрд по решению Стокгольмского арбитража в споре «Нафтогаза» и «Газпрома» Украина готова взять газом - Зеленский

  Вопрос о компенсации $3 млрд по решению Стокгольмского арбитража в споре «Нафтогаза» и «Газпрома» удалось снять. Об этом заявил президент Украины Владимир Зеленский по итогам саммита в «нормандском формате», передает РБК.

  "Після саміту у Парижі". Зеленський заявив, що підтримує продовження на рік чинного закону про особливий статус Донбасу

  Президент Володимир Зеленський підтримує продовження на рік чинного закону про особливий статус Донбасу.Про це Зеленський заявив журналістам у Парижі за підсумками «нормандського саміту».

  «Нам легше зараз продовжити цей закон і пізніше внести «формул

  Ленты новостей