Гарячі новини

Yа Півдні та Середньому Заході США жертвами торнадо стали щонайменше 18 людей

Щонайменше 18 людей стали жертвами торнадо на Півдні та Середньому Заході США. Шторм пройшов через столицю Арканзасу Літл-Рок. На шляху торнадо, за даними губернатора, опинилося понад 2000 будівель.Про це розповідає Euronews
 
На Середній Захід США обрушилася штормова погода. Внаслідок кількох торнадо в штатах Арканзас, Іллінойс та Індіана загинули щонайменше 11 людей, десятки людей постраждали. Сотні тисяч споживачів залишилися без доступу до електрики.
 
У штаті Арканзас запроваджено режим надзвичайного стану. Удар стихії припав на центральну частину штату та найгустонаселеніше місто Арканзасу Літтл-Рок та його околиці. Для допомоги у ліквідації наслідків задіяно сили Національної гвардії. Зруйновано житлові будинки та магазини.
 
У сусідньому штаті Іллінойс одна людина загинула і близько 30 отримали поранення внаслідок обвалення даху під час концерту у місті Белвідер. За попередніми даними, цей інцидент також став наслідком стихійного лиха.
 
Метеорологи попереджають, що в міру поступу атмосферного явища в регіоні збережеться небезпечна ситуація через погодні умови. За даними Національної метеорологічної служби, у зоні ризику перебуває понад 28 мільйонів. Десятки торнадо були зареєстровані в Арканзасі, Міссісіпі, Айові, Теннессі, Іллінойсі та Вісконсіні, але точну кількість підтверджених торнадо ще доведеться встановити.