Європейська рада підтримала право Ізраїлю захищати себе відповідно до гуманітарного та міжнародного права
Європейська рада підтримала право Ізраїлю захищати себе відповідно до гуманітарного та міжнародного права, йдеться у заяві Євроради, опублікованій у неділю, 15 жовтня.
Заява "визначає загальну позицію ЄС щодо ситуації, що розвивається на Близькому Сході", підкреслили в Брюсселі.
"Європейський Союз найрішучішим чином засуджує ХАМАС та його жорстокі та невиборчі терористичні атаки по всьому Ізраїлю та глибоко шкодує про загибель людей. Терору немає виправдання", - заявили в ЄС.
"Ми особливо наголошуємо на праві Ізраїлю захищати себе відповідно до гуманітарного та міжнародного права перед лицем таких жорстоких та невиборчих нападів", - зазначили в Єврораді.
Автори заяви вказали на необхідність забезпечувати "захист усіх цивільних осіб у будь-який час відповідно до міжнародного гуманітарного права".
Єврорада закликала ХАМАС звільнити заручників
"Ми підтверджуємо важливість надання термінової гуманітарної допомоги і готові продовжувати надавати підтримку громадянським особам, які найбільше потребують, у Газі в координації з партнерами, гарантуючи, що така допомога не буде використана терористичними організаціями", - заявили в Єврораді.
"Ми, як і раніше, віддані міцному та стійкому світу, заснованому на рішенні про створення двох держав через активізацію зусиль у рамках близькосхідного мирного процесу. Ми наголошуємо на необхідності широкої взаємодії з законною палестинською владою, а також з регіональними та міжнародними партнерами, які могли б зіграти позитивну". роль у запобіганні подальшій ескалації", - уклали у Брюсселі.
- Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы получить возможность отправлять комментарии















