Гарячі новини

КГВА дала детальну інформацію щодо жертв сьогоднішнього ракетного удару по Києву

Детальну інформацію щодо жертв сьогоднішнього ракетного удару по Києву та руйнувань у місті опублікувала КГВА.

Внаслідок ракетного удару по Києву зафіксовано пошкодження у 7 районах міста – у Солом'янському, Дніпровському, Дарницькому, Святошинському, Деснянському, Шевченківському та Голосіївському.

Шевченківський район:

- руйнування двох поверхів корпусу лікарні "Охматдит" площею приблизно 400 м.кв. Загинули 2 дорослі особи (один з них лікар), 10 постраждали.

Пошкоджено декілька інших корпусів.

Продовжуються роботи з розбору завалів та пошуку людей, – в іншій локації району у багатоповерховому житловому будинку зруйновано повністю один під'їзд, решту пошкоджено, - Пошкоджений промисловий об'єкт.

Загинула 1 особа та 3 постраждалих продовжуються роботи з розбору завалів.

Солом'янський район: – пошкоджено бізнес-центр «Доміно», руйнування на двох поверхах, загальною площею 1500 м. кв., виникла пожежа, яка була ліквідована.

Загинули 7 людей та 9 постраждали, продовжуються роботи з розбору завалів та пошуку людей.

Голосіївський район: – часткове руйнування 5-поверхового житлового будинку, виникло 2 вогнища пожежі по 10 м. кв., пошкоджено покрівлю, – поряд пошкоджено дошкільний навчальний заклад, – за цією ж локацією постраждали гаражі, сталося спалах 10 авто.

Дніпровський район: – часткове руйнування 4-поверхової будівлі медичного центру.

Загинули 8 осіб та 4 постраждали, продовжуються роботи з розбору завалів та пошуку людей,

Дарницький район:

- Пошкоджений приватний будинок. Постраждала 1 особа, – по іншій локації у цьому районі пошкоджено приміщення аптеки, без горіння та постраждалих, – виникла пожежа, яку згодом було ліквідовано.

Загинуло 3 особи (з них 2 дітей), 18 постраждали, 7 людей врятовано.

Продовжуються роботи з розбору завалів та пошуку людей.

Деснянський район:

– пожежа у двоповерховому приватному будинку, вона ліквідована.

Святошинський район:

- Загоряння в промисловій будівлі. Пожежу ліквідовано на площі 40 кв. – пошкоджено приватні будинки та будівлю професійного економічного коледжу. Загалом станом на даний момент загинули 22 особи (з них 2 дітей). Постраждали 82 особи.

За даними Зеленського, було випущено понад 40 ракет, але пізніше Повітряні сили заявили, що їх було 38. Били баллістикою, "Кинжалами" і крилатими ракетами.

ЗСУ кажуть, що збили 30 ракет. ( Не вдалося збити вісім з них - один "Іскандер", ракету "Циркон", дві Х-101, два "Калібра", дві ракети Х-22).

Прильоти були у Києві, Дніпрі, Кривому Розі, Краматорську та Слов'янську.

Столиця потрапила під наймасовіший обстріл, постраждали всі райони міста.У центральному Шевченківському районі прильоти були біля метро Лук'янівська та нового корпусу дитячої лікарні "Охматдит" на вулиці Чорновола. Сам цей корпус значно постраждав, але пряме влучення було в двоповерхову лікарняну будівлю, що стояла поряд .

Міністр охорони здоров'я Ляшко заявив, що там діти проходили діаліз.

Завідділу трансплантації кісткового мозку «Охматдиту» Олександр Лисиця розповів, що новий корпус дитячої лікарні майже на 80% виведено з ладу. За його словами, зруйновано всі комунікації, немає світла та води.

Ракета повністю зруйнувала корпус токсикології та пошкодила ще 4. Постраждали 10 хірургічних відділень, 5 онковідділень, 2 соматичні відділення, інтенсивна терапія, 2 реанімації, операційні блоки, відділення радіології та променевої терапії, частина єдиної в країні онкогематології.