Гарячі новини

Уголь

"Война в Украине". Начался передел мирового энергорынка, в котором не будет места российским компаниям

Мировой энергорынок претерпевает кардинальные необратимые изменения в результате просчетов Путина и войны в Украине, из него полностью уходит  росссийский бизнес, а входят, в частности, крупнейшие  американские и австралийские компании, пишут СМИ.

Крупные компании США и Австралии  уже принялись делить энергорынок.

Австрія вважає відмову від російського газу до 2027 року "амбітною метою"

Австрія підтримує план Євросоюзу відмовитися від російського газу до 2027 року, але вважає цю задачу "дуже амбітною". Про це в інтерв'ю виданню Kurier, яке опублікували у неділю, 24 квітня, заявила міністерка з питань захисту клімату, екології, енергетики, транспорту, інновацій та технологій Леоноре Ґевесслер (Leonore Gewessler), пише DW.

"На Луганщині вкрай важливо напрацювати дорожню карту трансформації вугільної отраслі" - Гайдай

Голова Луганської обласної державної адміністрації Сергій Гайдай взяв участь у регіональному онлайн форумі «Справедлива трансформація вугільних міст Донецької та Луганської областей».

Запаси вугілля на складах ТЕС та ТЕЦ вперше перевищили запаси вугілля на таку ж дату минулого року - Герус

Голова енергетичного комітету ВРУ Андрій Герус заявив, що у п’ятницю 14 січня запаси вугілля на складах ТЕС та ТЕЦ вперше у цьому ОЗП перевищили запаси вугілля на таку ж дату минулого року.Про це він написав у своєму telegram

 

Ставка на ветроэнергетику загоняет Германию в уголь, а неподлежащие утилизации ветряки она пытается "сбывать" в другие страны, включая Украину

Ставка на ветроэнергетику загоняетГурманию в уголь, а неподлежащие утилизации ветряки Германия пытается сбывать в другие страны, включая Украину.
 
В погоне за "зеленой" энергетикой Германия оказалась в сложной ситуации - к 2022 году в стране собираются закрыть последние атомные электростанции, а к 2038

Ставка на ветроэнергетику загоняет Германию в уголь, а неподлежащие утилизации ветряки она пытается "сбывать" в другие страны, включая Украину

Ставка на ветроэнергетику загоняетГурманию в уголь, а неподлежащие утилизации ветряки Германия пытается сбывать в другиестраны, включая Украину, пишет rg.ru.
 
В погоне за "зеленой" энергетикой Германия оказа

Україна збільшила видобуток власного газу на 250 тисяч кубометрів на добу

АТ «Укргазвидобування», що входить до складу Нафтогазу, запустило в роботу І-й ступінь стиснення газу Червонодонецької дотискної компресорної станції (ЧДКС) у Харківській області. Новий комплекс обладнання збільшує видобуток приблизно на 250 тисяч кубометрів газу на добу, передає НАК Нафтогаз України.

На Донеччині викрили незаконний видобуток вугілля на 9 млн гривень

Збитки на суму понад 9 млн гривень завдано від незаконного видобутку та реалізації вугілля в Донецькій області. Про це 21 грудня повідомляє прес-служба ГУ ДПС Донецької області.

ВР продовжила дію мораторію на банкрутство державних вугільних підприємств, яких в Україні більше сотні та 65 мономіст

Прийнято Закон України про внесення змін до статті 1 Закону України “Про відновлення платоспроможності державних вугледобувних підприємств” щодо продовження терміну дії мораторію на виконавчі провадження, заходи примусового виконання рішень та порушення справ про банкрутство державних вугледобувних підприємств, повідомляє

Запаси вугілля на складах ТЕС станом на 6 грудня збільшилися на 12,5%

Запаси вугілля на складах ТЕСс таном на 6 грудня збільшилися на 12,5% порівняно із запасами на 29 листопада. Про це повідомляє НЕК Укренерго.

Ленты новостей