Сива димка Дністра.

До туристичних принад села Хмелева Городенківського району на початку червня додається цікава атракція - виїзд на ромашкове поле, що розташоване на протилежному березі Дністра, вже на тернопільському боці. Воно займає майже 25 гектарів в урочищі Летяцький Луг. Щороку цієї пори сюди навідуються туристи, щоб помилуватися білим природним килимом.

 

"Через карантин туристичний сезон ще не відкрили. Автобус до села не їздить, та й Дністром ще не сплавляються. Через похолодання і дощі сезон цвітіння затягнеться. Тож, сподіваюся, невдовзі можна буде всю цю красу бачити наживо", - розповів мешканець Хмелеви, фотограф та краєзнавець, власник місцевої турбази Ігор Нагірний.

 

Село Хмелева розташоване на березі Дністра. Тут - заповідна зона, Дністровський регіональний ландшафтний парк. Туристичних атракцій надзвичайно багато. Травертинові скелі та гроти, водоспади, розмаїття флори і фауни - все тут зберігається мало не в первісному вигляді. Високі скелі каньйону під час сплаву Дністром створюють враження, ніби перебуваєш в якомусь доісторичному періоді.

 

Людмила СТРАЖНИК, Голос України

На знімках:


Туристів немає.


Білий килим ромашки.


Село Хмелева, омите водами Дністра.

Фото Ігоря НАГІРНОГО.