Горячие новости

У Франківську лідери форуму «ФітапіСвіт» протистояли «хендмейку» (ФОТО)

13-14 жовтня в м.Івано-Франківськ пройшов II Лідерський форум “ФітапіСвіт”, на який приїхали координатори бізнес-партнери і так звані старші координатори компанії з різних міст України – Дніпра, Львова, Вінницы, Одеси, Житомиа, Чернігіва, Бара, Шостки.

 Івано-Франківськ всіх радо зустрів.

Що ж таке «“ФітапіСвіт»? Адже людині некомпетентній це може нічого не сказати.

Втім, протягом останніх років на ярмарках, які так полюбляє проводити Франківськ,  майже третина продукції  - це  апівироби, причому це  не  тільки мед, медовуха або пилок, але і косметика, лікувальна продукція, воскові вироби, які власноруч все активніше виробляють фермери-бджоляри, і яка, до речі, дуже активно розкупається населенням.

Як стверджують спеціалісти, за своєю медико-біологічною сутю бджолу можна представити у вигляді одноразового шприца, наповненого унікальним ліками, що не має аналогів за своїм лікувальним потенціалом. (Наприклад, з укусом бджоли в організм потрапляє маленька доза досить складного за хімічним складом (50 різних речовин) бджолиної отрути! У нього входять мінеральні речовини (фосфор, кальцій, магній, мідь), кислоти (соляна, мурашина, фосфорна), жири та стерини, білки і амінокислоти, вуглеводи (глюкоза, фруктоза), а також ацетилхолін і гістамін).

Однак,  залишимо на деякий час наукові аргументи і повернемося до  апіфоруму у Франківську, який рекламував не handmake,  а високотехнологічну апіпродукцію, розроблену науковцями.

«Проект “ФітапіСвіт” впевнено крокує 2,5роки і вже встиг завоювати любов прихильників бджолиної продукціі, - розповідає старшій координатор та топ-менежер  компанії Ольга Хоменець. - Нагадаємо, що проект стартував 24 квітня 2015року в місці Дніпро - колисці вітчизняної апітерапіі».

Отже, історія бере початок з 1980х років, коли в Дніпропетровську була проведена Всесоюзна науково-практична конференція з бджільництва і апітерапіі, на якій були присутні 391 делегат з 91 міста 11-ти союзних республік. Роки плідних наукових напрацювань вилилися в 1990 р в загальносоюзне науково-виробниче акціонерне об»єднання «Цвітень». Це і є витоки  нинішньої компанії «ФітапіСвіт» .

«Базове розташування виробництва - місто Дніпропетровськ, а в загальному на територіі колишнього Союзу працювало 38 дочірних підприємств. Над проектом працювали медики, біологи, науковці. Серед них -  Ганна Черкасова, Борис Орлов , Юрій Філіпов, і звичайно ж,   це перший президент компанії  Ігор Дудов та багато інших. Однак,  потім в Союзі почалися  негаразди і «Цвітень» не справився с ситуацією, і ії компаньони сказали : «Давайте ми зробимо це в Росії». І – зробили! Саме там  була створена компанія «Тенторіум», яка стала досить відомою  на теренах СНД. Однак з часом ціни «Тенторіума» стали занадто високими, та й сьогоднішня ситуація, ви розумієте, спрацювала на розрив…».

Отже, в 2015р. науково-технічна документація НВАО »Цвітень» була передана ТОВ «ФітапіСВІТ», а її головним маркетологом став Валерій Лавренов,  нині - президент компаніі . Так компанія отримала друге дихання та  друге життя в м.Дніпропетровську.

«Продукція повністю відповідає традиціям виготовлення, що були науково розроблені, тестовані в 80-90рр. 20століття, - далі розповідає Ольга Хоменець.- Ідею компаніі і перші екземпляри продукціі в місто Івано-Франківськ завезли зразу ж після відкриття компаніі. На сьогодні офіс, який розташований в Івано-Франківську по вул. Шеремети , є одним з найкращих офісів-складів компанії. Сьогодні ми спостерігаємо зростаючий інтерес до біотерапевтичних метоів оздоровлення, частиною яких є  високоякісне функціональне харчування. В свою чергу, дане харчування на основі продуктів бджільництва – це сучасна ефективна система оздоровлення, нормалізація фізіологічного стану  організму людини. Мед  – це найбільший винахід природи, а вироблювані з нього продукти – це цілий арсенал могутніх оздоровчих засобів. Причому, вироблені не підручними засобами, а  із застосуванням високих технологій. Так, наприклад, настойку воскової молі, це білок, відомий імуномодулятор, фермери роблять на спирту, а це не зовсім небезпечно, спиртовий розчин погіршує і якість препарата. А при тому, з допомогою апівиробів можна насправді навчитися керувати своїм життям. Через два-три тижні регулярного прийому людина, яка вживає високотехнлогічні препарати, відчуває поліпшення працездатності, апетиту, сну, настрою, в першу чергу підвищується   імунний стан людини».

Як виявилося, «ФітапіСвіт» не стоїть на місці. За ці роки народилися нові композиції – восоконцентровані натуральні продукти, що представляють собою комбінацію екологічно чистого,. зібраного у Карпатському та Чорноморському біосферних заповідниках  меду з продуктами бджільництва та різноманітними екстрактами лікарських рослин. Це вуглеводи, амінокислоти,ферменти, вітаміни, мінерали, ефірні та смолисті речовини – всього понад 300 корисних природних компонентів.

Форум лідерів проходив 2 дні. Першого дня висвітлювалися проблеми організації бізнесу «ФітапіСвіт». Виступаючі Вікторія Веселовська (м.Івано-Франківськ); Надія Леськів(м.Львів), Оксана Ткачук ( м.Вінниця), Світлана (м.Львів) ділилися методами роботи і секретами успішності.

Другий день, який назвали Днем Здоров’я, доносив присутнім основні принципи здорового харчування і вирішення проблем зі здоров’ям за допомогою продукції бджільництва і фітопрепаратів компанії “ФітапіСвіт”.

Спікери – Ірина Султанова, кандидат біологічних наук, доцент(м.Івано-Франківськ); Надія Леськів, апітерапевт(м.Льві); Лілія Федорів, лікар-інфекціоніст, давали цінні поради щодо використання продуктів з метою оздоровлення.

Ірина Черевко, Старший Координатор компанії “ФітапіСвіт”, дала рекомендації відносно якісного харчування і питного водного режиму.

Лілія Бурківська, Галина Кречко поділилися чудовими результатами оздоровлення.

Важливості заходу додала присутність президента і засновника компанії  Валерія Лавренова, який розказав про перспективи розвитку, а потім в неформальній обстановці обговорити існуючі проблеми і можливості їх вирішення.

13 жовтня всі лідери були запрошені на бізнес-вечерю у відпочинковий комплекс “Villa Park”, де чудово відпочили, ще більше потоваришували.

2 дні пройшли, і змотивована команда роз’їхалась по домівках, несучи позитив, пропагуючи здоровий спосіб життя, повноцінне збалансоване харчування, що є основою здоров’я людини.

 

Ольга Хоменець, організатор форуму, спеціально для «Ostrovok»