Горячие новости

Северодонецк

Місцеві громади Луганщини отримали від спрощенців 259 млн грн єдиного податку

Місцеві громади Луганщини отримали від спрощенців 259 млн грн єдиного податку

В Головному управлінні ДПС у Луганській області повідомили, що ця сума надійшла від суб’єктів господарювання протягом січня-вересня 2019 року.

У Краматорську та Сєвєродонецьку журналстів запрошують на тренінг із журналістики рішень

 Дводенний тренінг «ЖУРНАЛІСТИКА РІШЕНЬ: як впливати на зміни у своєму місті?».відбудеться в Краматорську (Донецька обл.)  та Сєвєродонецьку (Луганська обл.) в жовтні. Про це повідомляє Internews/

Замголови Луганської ОДА поспілкувався в Золотому з людьми щодо питань утримання під контролем безпекової ситуації та функціонування систем життєзабезпечення міста в разі відведення українських військ.

За дорученням голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військової адміністрації Віталія Комарницького його перший заступник Юрій Погуляйко здійснив робочу поїдку у населені пункти Золоте – 4, Золоте – 3,

"Децентралізація".Місцеві бюджети Луганщини отримали у своє розпорядження понад 2,4 млрд гривень

Протягом січня-вересня 2019 року до загального та спеціального фондів місцевих бюджетів надійшло 2 млрд 416 млн гривень. Про це повідомили у Головному управлінні ДПС у Луганській області.

Луганські спортсмени завоювали шість нагород на всеукраїнському турнірі з панкратіону

 • Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы получить возможность отправлять комментарии
 • Подробнее
 • Голова Луганської ЦВА запевнив,що розведення сил в місті Золоте буде безпечним для мирного населення. Посилався на досвід в Станиці Луганській

  Голова Луганської ЦВА Віталій Комарницький запевняє, що  розведення сил в місті Золоте буде безпечним для мирного населення. Крім того,  безпеку жителям Золотого гарантуватимуть поліцейські, кількість яких значно збільшена.

  В Северодонецке полиция задержала двух интернет-наркоторговок. Такая торговля бойко идет по всей Украине

  В Луганской области две женщины сбывали наркотики через интернет, их задержали. Об этом заявила пресс-секретарь полиции Луганской области Татьяна Погукай. Новость распространил 112 канал.

  Платники податку на нерухоме майно поповнили місцеві бюджети Луганщини на 25,5 мільйонів гривень

  Платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, поповнили місцеві бюджети Луганщини на 25,5 мільйонів гривень, повідомляє ГУ ГФС в Луганській області.

  Снижение цены на газ для Луганской ТЭС – единственное решение, чтобы область не осталась без электроэнергии, - Кучеренко

  Текущая цена газа не позволит Луганской ТЭС нормально работать, так как компания будет в убытках, и единственный вариант – это спецобязательства, снижение стоимости газа для Луганской ТЭС.

  Кабинет министров ищет решение по обеспечению теплом и электрической энергией жителей Луганской области

  Кабинет министров ищет решение по обеспечению теплом и электрической энергией жителей Луганской области, получающий э/э от Луганской ТЭС («ДТЭК»).Об этом сообщает «Интерфакс» со ссылкой на заявление премьер-министра Алексея Гончарука.

  Ленты новостей