Горячие новости

Северодонецк

Наказом Міносвіти створена робоча група, яка займається питанням безоплатного навчання осіб із непідконтрольних територій Луганської та Донцької областей

Наказом Міністерства освіти і науки створена робоча група,яка займається питанням безоплатного навчання осіб із непідконтрольних територій Луганської та Донеької областей із стипендіальним забезпеченням на спеціальних підготовчих курсах на базі українських закладів вищої освіти з наступним вступом на навчання, а також розробкою програм таких курсів.Про це повідомляє Містерство науки та освіти.

Луганський прикордонний загін нагадує про режимні обмеження, що діють в межах контрольованих прикордонних районів

Луганський прикордонний загін нагадує про режимні обмеження, що діють в межах контрольованих прикордонних районів, повідомляє прес-служба відомства.

Почему горели леса Луганской области? Полного ответа нет до сих пор

Госбюро расследований обнародовало результаты своей работы относительно пожаров в Луганской области. Перепечатываем материал из газеты "Страна". Думаем, что это - только начало расследования. Пока озвучиваются причины, по которым пожары не было своевременно потушены. Но ничего не говорится о самих причинах пожаров.

183 кілометри доріг на Луганщині відремонтують за рахунок коштів МБРР та ЄІБ

Луганська область на відновлення доріг отримає 65 мільйонів доларів позики Міжнародного банку реконструкції та розвитку та 100 мільйонів євро позики від Європейського інвестиційного банку у рамках проєкту «Східна Україна: возз’єднання, відновлення та відродження (Проєкт 3В)». Відповідні фінансові угоди очікується підписати до кінця року, щоб вже навесні розпочати роботи. Про це повідомляє Луганська ОДА.

Лікарні Луганщини отримали 50 кисневих концентраторів від ПРООН (ФОТО)

Лікарні Луганщини отримали 50 кисневих концентраторів від ПРООН. Про це повідомляє Луганська ОДА.

На Луганщині у 2020 році озимої пшениці зібрано на 20 тис. т більше, зернових та зернобобових – на 110 тис. тонн

У 2020 році озимої пшениці на Луганщині зібрано на 20 тис. тонн тільше, зернових та зернобобових – на 110 тис. тонн , повідомляє Луганська ЦВА.

Про підсумки збиральної кампанії-2020 на пресбрифінгу розповіла заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Любов Безкоровайна.

Луганщина претендує на 440,1 мільйонів гривень від Євросоюзу для реалізації 26 проєктів регіонального розвитку

Луганська область подала на конкурс 26 проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄС, повідомляє Луганська ОДА.

В Луганській області сьогодні лабораторно підтверджено 110 нових випадків COVID-19

Лабораторно підтверджено 110 нових випадків COVID-19 в області. Одужали 252 пацієнти. Про це повідомляється на сайті Луганської військово-цивільної адміністрації.

Географія виявлених захворювань:

Президент Украины Владимир Зеленский прибыл с рабочей поездкой в Луганскую область

Президент Украины Владимир Зеленский прибыл с рабочей поездкой в Луганскую область, где планирует встретиться с военнослужащими "на передовой". Об этом сообщает пресс-служба ОПУ, информирует УНН.

У жовтні від платників Луганщини до зведеного бюджету надійшло 637,8 млн грн

У жовтні 2020 року від платників Луганщини до зведеного бюджету надійшло 637,8 млн гривень. Про це повідомляє ГУДПС в Луганській області.

Приріст надходжень до аналогічного періоду минулого року склав 79,1 млн гривень, або 14,2 відсотка.

З них до державного бюджету сплачено 267,6 млн гривень, а місцеві бюджети отримали 370,2 млн гривень.

Ленты новостей