Горячие новости

Северодонецк

Зеленский предлагает Раде изменить законодательство в части допуска следователей и прокуроров в район проведения мероприятий по обеспечению нацбезопасности на Донбассе

Президент Украины Владимир Зеленский предлагает Верховной Раде внести изменения в закон "Об особенностях государственной политики по обеспечению государственного суверенитета Украины на временно оккупированных территориях в Донецкой и Луганской областях" о допуске дознавателей, следователей и прокуроров в район осуществления мероприятий по обеспечению национальной безопасности и обороны, отпора и сдерживания вооруженной агрессии Российской Федерации в Донецкой и Луганской областях.

У Станично-Луганському та Новоайдарському районах відновлено соціальні (безоплатні) перевезення

Благодійна Організація «Благодійний Фонд» АДРА Україна» спільно з Луганською обласною державною адміністрацією за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини в рамках проєкту «Інклюзивний доступ до психосоціальної підтримки, захисту та питного водопостачання для людей, які постраждали внаслідок конфлікту на лінії розмежування на Сході України» відновлює  соціальні (безоплатні) перевезення жителів населених пунктів, розташованих вздовж лінії розмежування у Станично-Луганському та Новоай

Місцеві бюджети Луганщини отримали майже 2 мільярди

Протягом січня-липня 2020 року до місцевих бюджетів Луганської області  надійшло 1 млрд 966,8 млн гривень, повідомляє ДПС в Луганській області.

У порівнянні з аналогічним періодом 2019 року надходження збільшились на 140,2 млн гривень. Важливо, що зростання надходжень досягнуто з усіх бюджетоутворюючих податків.

"Велике будівництво" на Луганщині: губернатор проінспектував відремонтовану ділянку дороги держзначення Н-26 Чугуїв – Мілове між містами Сватове та Старобільськ

Голова Луганської облдержадміністрації Сергій Гайдай проінспектував відремонтовану ділянку дороги державного значення Н-26 Чугуїв – Мілове між містами Сватове та Старобільськ.

Об’єкт увійшов до ініційованого Президентом України Національного проєкту «Велике будівництво».

Юрий Бойко заявил, что "власть предает полмиллиона избирателей Донбасса, лишая их права голоса на выборах". Речь идет об отмене выборов в ряде ОТГ Луганской и Донецкой областей

Руководители военно-гражданских администраций Донецкой и Луганской областей отправили в адрес Центральной избирательной комиссии перечень ОТГ, в которых якобы "невозможно" обеспечить избирательный процесс. Речь идет в Донецкой области о Светлодарской, Торецкой, Волновахской, Ольгинской, Угледарской, Мирненской, Сартанской, Авдеевской, Марьинской и Очеретинской ОТГ. В Луганской области это коснется жителей Горской, Лисичанской, Попаснянской, Северодонецкой, Нижнетепловской, Станично-Луганской, Широковской и Счастинской громад.

Александр Стрюк возглавил Северодонецкую военно-гражданскую администрацию

По информации из открытых источников в Минюсте, ВГА в Северодонецке возглавил Александр Стрюк, пишет Первая полоса.

У Станиці Луганській працюватиме мобільний пункт для охочих пройти ПЛР-тестування. У разі отримання негативного тесту це дозволить не перебувати на самоізоляції - Гайдай

У Станиці Луганській працюватиме мобільний пункт для охочих пройти ПЛР-тестування.Про це повідомив голова Луганської обласної державної адміністрації Сергій Гайдай сьогодні на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

«У Станиці Луганській

Масштабные пожары в Луганской области нанесли северодонецкому лесничеству более 1 млрд гривен ущерба

Масштабные пожары в Луганской области нанесли северодонецкому лесничеству более 1 млрд гривен ущерба. Пожар затронул почти 8 тысяч гектаров леса.

Об этом заявил глава Гослесагентства Василий Кузьович, сообщили в Луганской ОГА. Новость распространена РБК-Украина.

Президент підписав Указ про утворення військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 297/2020 від 28 липня 2020 року «Про утворення військово-цивільної адміністрації».

У тексті документу йдеться:

«На виконання Закону України «Про військово-цивільні адміністрації» постановляю:

Наступного тижня на КПВВ «Станиця Луганська» буде встановлено три потужні точки доступу до безкоштовного інтернету через Wi-Fi, на дахах зупинок - сонячні батареї - Гайдай

Перетинаючи лінію розмежування на КПВВ, люди на власні очі бачать позитивні зміни, Про це очільник Луганської області Сергій Гайдай наголосив під час зустрічі з новопризначеним головою Саб Офісу УВКБ ООН в Слов’янську Гіоргі Санікідзе.

Ленты новостей