Горячие новости

Северодонецк

Марківська гімназія та Станично- Луганська школа отримали шкільні автобуси

Марківська гімназія Марківської районної ради Луганської області та КЗ «Станично-Луганська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 1 Станично-Луганського району Луганської області» отримали шкільні автобуси. Про це повідомляє Луганська ОДА..

До зведеного бюджету платники Луганщини перерахували понад 5,5 млрд грн податків і зборів

До зведеного бюджету платники Луганщини перерахували понад 5,5 млрд грн податків і зборів .

Платникам податків Луганщини відшкодовано майже 100 млн грн ПДВ

Платникам податків Луганщини відшкодовано майже 100 млн грн ПДВ , повідомляє ГУ ГФС в Луганській області.

Гайдай взяв участь у Першому Форумі регіональної коаліції Луганської області «Від спільного бачення до економічного зростання»

 21 листопада голова Луганської обласної державної адміністрації  Сергій Гайдай взяв участь у Першому Форумі регіональної коаліції Луганської області «Від спільного бачення до економічного зростання».

Зеленський доручив очільнику Луганщини впродовж весни 2020 року відремонтувати дорогу від Сєвєродонецька до Станиці Луганської

Глава держави Володимир Зеленський доручив очільнику Луганщини впродовж весни 2020 року відремонтувати дорогу від Сєвєродонецька до Станиці Луганської.Про це він скаав під час візититу в Луганську область 20 листопада.

Зеленский сегодня посетил Луганщину. Говорил о "перспективе достижения настоящего прекращения огня на Донбассе"

Президент Украины Владимир Зеленский во время рабочего визита в Луганскую область 20 ноября заявил, что хотел бы обсудить на встрече в Нормандском формате перспективу достижения настоящего прекращения огня на Донбассе - с четкими сроками и обязательствами сторон.

"Схід".«БІІР Україна» та менеджери проекту USAID «Економічна підтримка Східної України» хочуть відкрити свою філію на Луганщині

18 листопада до облдержадміністрації завітала міжнародна делегація ТОВ «БІІР Україна» та менеджери проекту USAID «Економічна підтримка Східної України», повідомляє Луганська ЦВА, пише Ostrovok.

Під час візиту гості зустрілися з представниками структурних підрозділів Луганської ОДА та обговорили перспективні напрями спільної роботи.

20 листопада Президент Зеленський відвідає Луганську область з робочою поїздкою

20 листопада 2019 року Президент України Володимир Зеленський відвідає Луганську область з робочою поїздкою.Про це повідомляє прес-служба Луганської військово-цивільної адміністрації.

Акредитація представників ЗМІ проводиться 19 листопада до 16:00 

В Кремле подтвердили подготовку к саммиту в «нормандском формате» по Донбассу 9 декабря

Пресс-секретарь российского президента Дмитрий Песков заявил, что в Кремле ведут подготовку к саммиту в «нормандском формате» 9 декабря. Об этом сообщает РИА «Новости».

Он отметил, что подготовка находится в завершающей стадии.

За користування надрами платники податків Луганщини сплатили майже 285 млн гривен

За користування надрами платники податків Луганщини сплатили майже 285 млн гривен, повідомляє ГУ ГФС в Луганській області.

У Головному управлінні ДПС у Луганській області повідомили, що у січні-жовтні 2019 року до зведеного бюджету України надійшло 284 млн 773 тис. грн рентної плати за користування надрами.

Ленты новостей