Горячие новости

Северодонецк

Объявлен открытый конкурс на глав РГА в Луганской области. Новшество команды президента

Информация о новых вакансиях в LIFT и старте открытого конкурса на должности председателей РГА опубликована на странице Команды Зеленского в Facebook. Об этом инофрмирует 1-я полоса.

Указано, что ищут умных и целеустремленных руководителей на должности председателей районных государственных администраций, в частности, в Луганской области.

За користування надрами платники податків Луганщини сплатили майже 232 млн грн

За користування надрами платники податків Луганщини сплатили майже 232 млн грн., повідомляє ГУ ГФСв Луганській області.

Віталій Комарницький: Проекту відновлення та відбудови зруйнованого мосту через Сіверський Донець у Станиці Луганській не існує, ведеться робота з його розробки

Проекта відновлення та відбудови зруйнованого мосту через Сіверський Донець у Станиці Луганській не існує, ведеться робота з його розробки Про це повідомив керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Віталій Комарницький, передає Depo.Донбас.

У Луганському обласному центрі зайнятості впровадили інтерактивну карту вакансій для кожного району області

У Луганському обласному центрі зайнятості впровадили інтерактивну карту вакансій для кожного району. Про це повідомляє прес-служба Луганської облдержадміністрації. Новину розповсюдила старобільська "Телегазета".

Актуальні вакансії у будь-якому місті та районі Луганщини можна переглянути на офіційній сторінці ЛОЦЗ (https://lug.dcz.gov.ua) та у Фейсбуці: https://bit.ly/2GWgfdL

НАК "Нафтогаз Украины" предлагает переложить спеобязательства поставлять газ на Луганскую ТЭС по сниженной цене на владельца станции в лице "ДТЭК"

НАК "Нафтогаз Украины" предлагает переложить спеобязательства поставлять газ на Луганскую ТЭС ( "ДТЭК Востокэнерго") по сниженной цене на владельца станции в лице "ДТЭК".

Об этом сообщается на странице "Нафтогаза" в Facebook. Новость распространила "Экономическая правда".

Центри зайнятості Луганщини впровадили інтерактивну карту вакансій «Google maps»

У Луганському обласному центрі зайнятості впровадили інтерактивну карту вакансій робочих місць для кожного району.

Актуальні вакансії у будь-якому місті та районі Луганщини можна переглянути на офіційній сторінці ЛОЦЗ та у фейсбук: https://bit.ly/2ZEjv4S

На Луганщині за січень-липень для української армії зібрали понад 119 млн грн

В Головному управлінні ДФС у Луганській області повідомили, що за січень-липень 2019 року надходження військового збору склали 119 млн 252 тис. грн. Це на 16 млн грн, або на 15,5 % більше показника за 7 місяців 2018-го року, пише Ostrovok.

Луганська митниця ДФС перерахувала до держбюджету 529 млн грн

Луганська митниця ДФС перерахувала до держбюджету 529 млн грн, повідомляє ГУ ГФС в Луганській області.

В Луганській митниці ДФС повідомили, що протягом січня-липня поточного року до загального фонду Державного бюджету України митницею перераховано 519 млн грн, до спеціального фонду – 10,3 млн грн.

Зеленский призвал турецкую сторону поучаствовать в восстановлении инфраструктуры на Донбассе

Президент Украины Владимир Зеленский призвал турецкую сторону поучаствовать в восстановлении инфраструктуры на Донбассе. Об этом он сказал 7 августа в ходе своего визита в Турцию, - сообщает пресс-служба главы Украинского государства. 

Ленты новостей