Гарячі новини

"ЗАХІД". Готельєри та власники садиб звернулися до уряду, щоби відновити поїзди на Яремчанщину

Члени Асоціації готельєрів та власників садиб Яремчанщини звернулися до Міністра інфраструктури України та АТ “Укрзалізниця” з проханням вжити всіх належних заходів та відновити залізничний рух на Яремчанщині, пише Курс.

“Уже півтора місяця, як послабили карантин. Карпати з нетерпінням чекали цього моменту, адже індустрія туризму зазнала найбільших збитків через обмеження та плекала надії хоч якось оговтатися після вимушеної зупинки своєї діяльності. Торік до Яремча та Ворохти прибували потяги із Києва, Одеси, Харкова, Львова. А тепер нема жодного. Майже половина туристів добиралися на Прикарпаття саме завдяки залізничному сполученню. Та ще й у ЗМІ та соціальних мережах запущена нищівна тирада негативної інформації про регіон після повені, навіть коли це не стосувалося багатьох туристичних дестинацій», — аргументують своє звернення в Асоціації.

Готельєри та власники садиб звернулися до уряду, щоби відновити поїзди на Яремчанщину 1

Звернення представників туристичного бізнесу Яремчанщини підтримали також прикарпатські нардепи.

Готельєри та власники садиб звернулися до уряду, щоби відновити поїзди на Яремчанщину 3
Готельєри та власники садиб звернулися до уряду, щоби відновити поїзди на Яремчанщину 5

Раніше в. о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик запевняв, що в серпні планують відновити повноцінне залізничне сполучення з Івано-Франківщиною.