Горячие новости

В США знову похвалили Зеленського і заступились за Порошенка

Посольство США в Україні оприлюднило заяву тимчасово повіреного в справах США в Україні Вільяма Тейлора на підтримку дій президента Володимира Зеленського.Про це пише Українська правда з посиланням на Facebook-сторінка U.S. Embassy Kyiv Ukraine

 "Я вітаю президента Зеленського та його зовнішньополітичну команду за останні здобутки.

Успішне повернення додому моряків й інших політичних в’язнів; розведення сил у Станиці Луганській, Золотому та Петрівському; і, щойно, забезпечення повернення українських кораблів, які були незаконно захоплені Росією, є конкретними досягненнями на шляху до миру, і всі українці мають підстави цим пишатися. Ми також вітаємо повідомлення про прийдешній саміт у Нормандському форматі та сподіваємось на подальший поступ у досягненні миру".

 За словами Тейлора, "завжди є ті, хто прагне поділити Україну, особливо Росія". Дипломат закликає не слухати російську дезінформацію. Він запевнив, що Сполучені Штати твердо стоять на боці України в її боротьбі проти російської агресії та у прагненні України до миру.

 "У деяких повідомленнях місцевих ЗМІ містяться вигадки, що начебто члени команди президента співчувають Росії або вважають, що розпочав конфлікт колишній президент Петро Порошенко. За конфлікт однозначно відповідає Росія".

Нагадаємо: 8 серпня посольство США висловило підтримку діям президента Володимира Зеленського та Збройних сил України після провокації бойовиків на Донбасі, в результаті якої загинуло 4 військових, та похвалило зазважений підхід.

У США розглядають можливість імпічменту президента Дональда Трампа. Палата представників Конгресу США 13 листопада розпочала публічну фазу слухань у справі. Україна відіграє не останню роль у цьому скандалі тому що, за даними журналістів, Трамп намагався змусити президента України Володимира Зеленського втрутитися в президентські вибори в США, які повинні відбутися в 2020 році. 

Трамп нібито схиляв Зеленського розпочати розслідування проти політичного опонента колишнього віцепрезидента Джо Байдена.

Зеленський публічно заперечує, що президент США чинив на нього тиск.