Гарячі новини

Трамп вважає, що Джо Байден "веде Штати до світової війни"

Екс-президент США Дональд Трамп вважає, що американський лідер Джо Байден "веде Штати до світової війни".Про це Трамп заявив у інтерв'ю Newsmax.

Колишній президент Дональд Трамп сказав Newsmax , що «ніхто не думав, що це може статися так швидко» в цій країні, попередивши, що президент Джо Байден підштовхнув США до можливості світової війни.

«Я не знаю, чи що-небудь» завадить йому балотуватися на пост президента у 2024 році, Ми повинні знову зробити нашу країну великою. Наша країна пішла в пекло, і її немає .Погано дуже швидко. Ніхто не думав, що це можливо так швидко.Ну, я повинен сказати, що люблю нашу країну. Я зроблю те, що правильно для країни».

«Наша країна у великій біді», – продовжив Трамп. «Наша країна ніколи не була такою. І ми в серйозній небезпеці через те, що відбувається в Україні та з Росією. Ви можете закінчити світовою війною так, як вони її ведуть. Це божевілля, що вони роблять. Це божевілля."

Трамп попередив, що Іран на порозі перетворення на ядерну державу, Китай стає світовою наддержавою, а Росія воює з Україною – те, що може розпалити все, коли нашу країну «не поважають» у всьому світі.

«Ви не можете покладатися на те, що Китай знову зробить Америку великою, я можу вам сказати», – сказав Трамп.-  Ми знаходимося під величезною небезпекою світової війни".

Раннє відродження фондового ринку після пандемії COVID-19 було лише залишковим наслідком роботи його адміністрації, сказав Трамп, додавши, що зараз ми бачимо, що політика Байдена робить з економікою.

Трамп зазначив, що програма Байдена щодо зеленої енергетики відмовитися від викопного палива фактично підживила високі ціни на бензин і в кінцевому підсумку призвела до масової інфляції.

 «У нас рідке золото прямо під ногами, і ми брали його, як ніколи раніше, а тепер благаємо інші країни дати його нам.Але вони стають зеленими, а зелений недостатньо потужний. Він не може запалити наші рослини, навіть близько. Вартість [бензину], на мій погляд, не є стійкою, і я думаю, що саме це викликало інфляцію, а потім раптом все інше почало зростати, але я думаю, що це було основною причиною. Це був шок для системи, коли вона зросла з менш ніж 2 доларів до 5-6-7-8, навіть 9 і 10 доларів, я бачу. Це жахливо", говорив Трамп.

Нагадаємо, що деякі американські аналітики наголошують, що російсько-українску війну бажано завершити до 2024 р., тобто до нових президентських виборів у США ( поки Байден ще при владі),

Одночасно лунає інформація і про про певний розкол в сенаті між прибічниками Байдена і Трампа і іх ставленні до українсько-російської  війни. Йдеться мова і про можливе повернення Трампа в крісло президента, що може  кардинально змінити політику США відносно РФ і України.