Горячие новости

"Схід + Захід". Сергій Бубка разом із олімпійцями висаджував ліс у Карпатах (ФОТО)

У рамках проекту «Олімпійці Прикарпаття за чисте довкілля» олімпійський чемпіон, Герой України Сергій Бубка , народжений на Луганщині, разом з спортсменами та лісівниками в урочищі «Дуба», що у Брошнівському лісгоспі Івано-Франківської області, висадили молодий ліс, пише Галка.

Під час урочистостей зі словами привітання до присутніх звернулися президент Національного олімпійського комітету України, олімпійський чемпіон, Герой України Сергій Бубка, заступник голови Івано-Франківської обласної держадміністрації Віталій Федорів, начальник Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк, народний депутат України Олександр Матусевич, голова Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін. Всі вони наголошували на збереженні та примноженні лісових насаджень.

Президент НОК відзначив, що Івано-Франківщина – чудовий спортивний край, регіон з багатою природною красою та своєю неймовірною культурно-історичною спадщиною, збереженню якої сприяють саме такі акції. «Такі заходи повинні відбуватися по всій Україні, максимально сприяючи захисту навколишнього середовища», – наголосив президент НОК.

Віктор Сахнюк зауважив, що пріоритетом лісівників і надалі залишається ефективне збереження лісу та його раціональне використання.

«Щорічно навесні та восени лісівники відновлюють ліс. А це немало-небагато, а до 5 мільйонів штук лісових культур бука, ялиці, дуба, дугласії, модрини, явора та ін. Окрім цього у селекційно-насінневому центрі діє своєрідний «банк», де зберігаються резервні запаси насіння на випадок неврожайного року. І все це заради безперервного процесу відновлення лісів Карпат. Тому ми раді, що сьогодні до нас приєдналися олімпійці. Адже не варто забувати, що турбота та збереження лісу – це наш спільний обов’язок, а не тільки професійний обов’язок лісівників».

Після привітань, учасники взялися садити ліс. На площі 1 гектар відомі олімпійці Прикарпаття: Сервін Сулейманов, Неля Непорадна, Ірина Шепетюк, Тетяна Ляхович, Дар’я Згоба, Надія Діденко, Валерій Фальов, Володимир Бощук висаджували саджанці бука, явора та дугласії. Святкового настрою усім додавали звуки мисливських сурм, повідомляє Прес-служба Івано-Франківського ОУЛМГ