Горячие новости

РосСМИ сообщили об открытии «представительства ДНР» в Вероне, которое стало уже вторым в Италии. Украина направила ноту в итальянский МИД.

РосСМИ сообщили об открытии «представительства ДНР» в Вероне, которое стало уже вторым в Италии. В связи с этим, Украина направила ноту в итальянский МИД.Об этом пишет Donbass: Full access.

" Посольство України рішуче засуджує будь-які спроби просування та підтримки в Італії терористичних угрупувань - фейкових «республік» на території українського Донбасу, що є неприйнятним не лише для країни-члена ЄС, але й для будь-якого суспільства, яке поділяє демократичні цінності та базові правила сучасного світового порядку. 

До таких ганебних дій відноситься і остання антиукраїнська провокація місцевих проросійських сил в італійському місті Верона, які оголосили про відкриття 9 лютого ц.р. так званого «Представництва ДНР у Вероні».
Посольством та МЗС України у цьому зв'язку проводяться заходи політико-дипломатичного реагування: надіслано відповідну вербальну ноту до МЗС Італії, запити до префектури та квестури Верони, в яких висловлюється протест проти антиукраїнських провокацій спрямованих на підрив загальноєвропейської позиції на підтримку територіальної цілісності Української держави, з’ясовується юридичний статус цього «представництва».
Чергова антиукраїнська акція місцевих проросійських політиків м.Верона, за сценарієм розписаним кремлівськими ляльководами, вже викликала обурення не лише української громади Італії, але й багатьох італійських друзів України, які висловлюють підтримку нашій державі.
Участь у цій акції одіозного місцевого діяча П.Дзоккателлі – «керівника» цього фейкового «представництва» не було несподіванкою для тих, хто знайомий з його життєвим шляхом: протягом тривалого часу він був керівником «Регіонального комітету за незалежність Венето», а з початком російської агресії проти України перекваліфікувався у палкого «промоутера» контактів з тимчасово окупованим Донбасом.
На жаль, і в Італії знаходяться свої політичні маргінали, які, вочевидь, готові і надалі підвищувати рівень провокацій та докладати зусиль аби здобути більшу прихильність московських кураторів.
Втім, ми переконані, що згадані протиправні дії окремих представників місцевого веронського політичного осередку не будуть спроможні поставити під сумнів тверду позицію Італійського Уряду щодо підтримки суверенітету й територіальної цілісності України".