Горячие новости

На Франківщині випустили в дику природу чорних лелек, народжених у київському зоопарку (ВІДЕО)

В Івано-Франківській області випустили в дику природу трьох молодих чорних лелек, народжених та вирощених в київському зоопарку.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці Центру реабілітації диких тварин Галицького НПП, який займався адаптацією птахів до природного середовища, інформує “Галка” з посиланням на “Уніан”.

“Підійшов до свого успішного завершення унікальний проект з реінтродукції чорних лелек, вирощених з яєць в Київському зоологічному парку загальнодержавного значення, та з підготовки до самостійного вільного життя в дикій природі на території Центру реабілітації диких тварин Галицького НПП (керівники проекту – Олександр Панчук та Володимир Бучко), де, завдяки існуючому унікальному розльоточному вольєру, птахи мали можливість навчитися самостійно ловити рибу та літати”, – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що птахів випустили на волю ще 3 серпня в районі річки Лімниця біля Галича. Екологи сподіваються, що невдовзі птахи знайдуть  собі компанію для далекої подорожі до Африки, а місцеві мешканці віднесуться з розумінням до цієї події та не турбуватимуть птахів під час адаптації.

 

https://www.facebook.com/EcoHalychWildlifeRehab/videos/2050193788567929   /Відео