Горячие новости

На Франківщині садили"дерево миру", щоб привернути увагу до катастрофічних соціально-екологічних наслідків війни на Сході країни

У рамках Всеукраїнської екологічної акції «Посади дерево миру» та в пам"ять про загиблих на Сході українців у Надвірній (Івано-Франківська обл.) висадили 45 хвойних саджанців.
 

У такий спосіб привертали увагу українців до катастрофічних соціально-екологічних наслідків війни на Сході країни, до непоправної шкоди, завданої довкіллю України.

Це акція –  заклик до миру, та збереження рідної української землі.

Вже три роки поспіль акція «Посади дерево миру» об’єднує українців з різних куточків країни. За цей час у понад сотні міст і сіл були висаджені тисячі хвойних і фруктових «дерев миру», як символ єднання українців і пам’яті про загиблих на Cході українців.

До акції долучилися голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, депутати обласної та районної рад Юрій Голіней і Сергій Волошин, перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, головний лісничий ДП «Надвірнянське лісове господарство» Ігор Осташук спільно зі студентами Надвірнянського коледжу НТУ, пишуть на сайті ОДА.