Гарячі новини

МЗС Чехії у понеділок закликало своїх громадян покинути РФ

Міністерство закордонних справ Чехії у понеділок закликало своїх громадян покинути Росію через загрозу погіршення безпеки у зв'язку з вторгненням в Україну.Про це йдеться у заяві на сайті відомства.

"У зв'язку з триваючим військовим вторгненням Російської Федерації в Україну та можливою загрозою погіршення безпеки в країні, особливо для громадян країн ЄС та НАТО, МЗС Чеської Республіки наполегливо застерігає від поїздок на територію Російської Федерації. МЗС закликає громадян Чеської Республіки залишити країну", - йдеться у повідомленні.

Якщо чехи вирішать залишитися в країні, міністерство закликало їх дотримуватися максимальної обережності, стежити за достовірними ЗМІ та мати план виїзду з Росії на випадок надзвичайної ситуації.

"У зв'язку з оголошенням часткової мобілізації громадянам Чехії, які також мають російське громадянство, слід мати на увазі, що у разі перебування на території Російської Федерації вони сприймаються російською владою як насамперед громадяни РФ і не можуть бути забезпечені належним, повноцінним консульським захистом з боку посольства Чеської Республіки в Москві", - далі йдеться у повідомленні.