Горячие новости

Циклон Петер 20 квітня спричинить складні погодні умови в Одеській, Вінницькій, Чернівецькій, Івано-Франківській, південній частині Львівської та Закарпатської областей

У четвер, 20 квітня, в деяких областях України очікуються складні погодні умови через циклон із Балкан.Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написала синоптик Наталка Діденко.

"Харківська, Дніпропетровська, Запорізька, Кіровоградська, Херсонська, Миколаївська та інші області, які зачепила небезпечна негода, зможуть перевести подих і позализувати синоптичні лапи снігу хуртовин та заметів. Там прояснить, опади припиняться і навіть вийде холодне сонце подивитися на це біле диво", – написала Діденко.

 

Але циклон Петер, який прийде на заміну сніговому, спричинить складні погодні умови в Одеській, Вінницькій, Чернівецькій, Івано-Франківській, південній частині Львівської та Закарпатської областей. Там очікуються дощ, мокрий сніг і сильний вітер.

"Якщо піде сніг, то у поєднанні з вітром буде непереливки на дорогах і в горах. Будьте дуже уважними до себе та до прогнозу погоди",  – зауважила Діденко.

На решті території буде сухо.

Температура повітря в Україні становитиме 0-6 градусів тепла, а в Приазов'ї  до +9 +11 градусів.

У Києві в четвер опади не прогнозуються. Температура буде від 0 +7 градусів.