Горячие новости

Шляхом попередника: Олена Зеленська посіла місце Марини Порошенко

Президент Володимир Зеленський призначив до складу ради з питань розвитку Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький арсенал» першу леді Олену Зеленську, яка ініціювала створення україномовних аудіогідів у найбільших музеях світу. Про це повідомляє UA.NEWS.

Призначення Олени Зеленської підтверджено указом №3 від 13 січня.

Так, Зеленський визнав таким, що втратив силу, указ Петра Порошенка про склад ради музейного комплексу. Раніше його співголовами були дружина екс-Президента Марина Порошенко і його радник, колишній глава Адміністрації Борис Ложкін.

Зараз Володимир Зеленський затвердив повністю новий склад ради. Головою ради призначено міністра культури, молоді та спорту Володимира Бородянського, секретарем – генерального директора «Мистецького арсеналу» Алесю Островську-Люту.

Крім них у складі ради затверджено 14 осіб, серед яких Олена Зеленська, віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба, керівник Державного управління справами Сергій Борзов, радник Зеленського, депутат Верховної Ради від фракції «Слуга народу» Гео Лерос.

Серед інших до складу ради також увійшли заступник генерального директора Національного художнього музею Ольга Балашова, гендиректор Національного музею мистецтв ім. Богдана і Варвари Ханенків Катерина Чуєва, директор комунального закладу «Одеський художній музей» Олександр Ройтбурд, журналіст Вадим Карп’як, філософ Вахтанг Кебуладзе і інші.