Гарячі новини

Завтра в Києві розпочне роботу Третій міжнародний форум щодо східної України "Подолання конфлікту на Донбасі як завдання різних поколінь: просування справедливості, діалогу, примирення"

Завтра в Києві розпочне роботу Третій міжнародний форум щодо східної України "Подолання конфлікту на Донбасі як завдання різних поколінь: просування справедливості, діалогу, примирення". Форум буде надзвичайно представницьким і триватиме два дні. Про це повідомляє кореспондент Ostrovok.

Особливість заходу в тому, що він буде відбуватися на двох майданчикав - в Києві і в Берліні за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Кураторами заходу будуть ООН і CivilM+.

Очікується участь посла Німеччини в Україні п. Анки Фельдгузен, посла Швеції в Україні Тобіаса Тиберга, посла Франції в Україні Етьєна де Понсен, посла, Голови Спеціалізованої моніторингової місії ОБСЕ в Україні, Яшара Халіта Чевіка, віце-прем'єр міністра - міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук, міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби та ін.