Горячие новости

ВО "Переселенці Донбасу та Криму" проведуть у Франківську тренінг " Маршрут безпеки"

Всеукраїнське об"єднання " Переселенці Донбасу та Криму" м.Івано-Франківськ  запрошує на тренінг  «Маршрут безпеки» для зниження психо-емоційного напруження та вирішення проблем неконфліктним шляхом. Про це повідомляє голва ГО Лариса Пателюк

 Тренінг відбудеться в офісі по вул. Василіянок 62А 24.04.2017р. об 11-00 год. ( м.Івано-Франківськ)

 

Л.Пантелюк повідомляє: 

"До нас приїжджають наші друзі - ГО "Творча майстерня "Поклик майбутнього", які представлять інтерактивні методи: Навчання креативному письму за методикою Loesje як інструмент для висвітлення проблем у суспільстві , «Маршрут безпеки» як навчальний інструмент для підвищення обізнаності через особисте залучення до спільної діяльності та «Форум-театр» як методика для зниження психо-емоційного напруження та вирішення проблем неконфліктним шляхом.

Перевагами комплексу інтерактивних методик є те, що він: 
- Ініціює рівноправну дискусію;
- Залучає учасників до активної взаємодії;
- Окрім пізнання та інтелектуального розвитку, звертається до емоцій;
- Залучає особистий досвід учасників, аналізує реальні ситуації з повсякденного життя;
- Спонукає і допомагає виробити власні правила поведінки, критичне мислення, власні поведінкові стратегії;
- Сприяє засвоєнню навичок прийняття самостійних рішень.
- Розширює та закріплює знання.
На глобальному рівні масштабування і поширення цікавих практик та обміну інноваційними методами для більш якісної роботи з підлітками та молоддю, в громадах і по країні в цілому. Розбудова громадянського суспільства шляхом розвитку громад через розкриття індивідуального творчого потенціалу особистості та його реалізації через спільні справи і проекти. Допомога у формуванні громадянина/ки нової генерації, підвищення національної самосвідомості, ідентифікація особистості, як громадянина/ки України та активної одиниці громадського суспільства".

Заходи відбудуться в рамках проекту «Подолання стереотипів на тлі регіональних відмінностей», який реалізується громадською організацією «Творча майстерня "Поклик майбутнього" в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що адмініструється громадською організацією «Центр «Жіночі перспективи» і в Дніпропетровській області впроваджується Центром «Тамариск» за фінансової підтримки Європейського Союзу». Партнери - ГО «Спілка угорських бібліотекарів Закарпаття» " та ГО «Всеукраїнське об’єднання «Українці Донбасу і Криму».