Горячие новости

"Високі технології". На Прикарпатті в селі встановили сонячну електростанцію потужністю 30 кВт ( ФОТО)

В селі Черніів Тисменницького району Іван-Франківської області змонтована мережеву сонячну електростанцію (потужністю 30 кВт), що працює за "зеленим" тарифом..

 

 

 

 

 

 

 

Встановлена сонячна електростанція потужністю 30 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за "зеленим" тарифом. 

Сонячна електорстанціяе потужністю 30 кВт дасть змогу виробити 32 006,32 кВт*год. електроенергії протягом року роботи для умов Івано-Франківської області.

Вартість кіловата за "зеленим" тарифом складає 0,18 € цента, що дозволить за рік роботи отримати прибуток 5 761,14 Євро, пише Курс.

При будівництві мережевої сонячної електростанції для дому використано полікристалічні сонячні панелі RISEN RSM72-6-330 (39 шт.) та Suntech STP330-24/Vfw (47 шт.), автоматику змінного струму ETI та трифазний мережевий сонячний інвертор напруги Huawei Sun 2000 33KTL-A.

Сонячні панелі встановлено на дах житловго будинку за допомогою системи кріплення зі сталевого гнутого профілю з подальшим нанесенням антикорозійного покриття (оцинковка).