Горячие новости

В Івано-Франківську "ситуація напружена, але не катастрофічна". Буде + 200 ліжок - Марцінків

За минулу добу у 111 мешканців Івано-Франківської ОТГ виявили коронавірусну інфекцію COVID-19.Про це під час прямого ефіру у Фейсбук повідомив міський голова Руслан Марцінків.

Станом на ранок 28 жовтня у міських лікарнях перебуває 399 хворих з діагнозом COVID-19, з них 305 міські жителі. 256 хворих лікуються у ЦМКЛ, 143 – у МКЛ №1.

Марцінків зазначив, що сьогодні проведе оперативну нараду щодо ситуації із захворюванням на COVID-19 із керівниками усіх медичних закладів.

Втім робота із розгортання додаткових ліжок уже розпочата.

«Готуємо один з корпусів пологового, який сьогодні не задіяний повноцінно, для того щоб робити корпус для прийому пацієнтів з COVID. Додатково розглядаємо поліклініку на Довгій», – сказав Марцінків.

Він додав, що система справляється, але вже відчувається проблемна кількість хворих у міських закладах. В обласних закладах ситуація теж погіршується.

«Тому працюємо над тим, щоб підготувати необхідну кількість ліжок. Ситуація напружена, але не є катастрофічною. Надіюся, що ці заходи дозволять з наступного тижня добавити додаткові ліжка», – зазначив мер.

Додаткові ліжка, за словами Марцінківа, також відкривають у ЦМКЛ і МКЛ №1.