Гарячі новини

Україна заарештувала корпоративні права та банківські рахунки білоруської паливної компанії загальною вартістю 20 мільйонів гривень

Україна заарештувала корпоративні права та банківські рахунки білоруської паливної компанії загальною вартістю 20 мільйонів гривень, повідомила Служба безпеки України. 

"Компанія мала серед засновників білоруські державні підприємства, закуповувала сировину в РФ і сплачувала податки до бюджетів обох країн. Зважаючи на це, мережа має безпосереднє відношення до фінансування агресії РФ проти України", - зазначили в СБУ.

Арештовані активи передано в управління Національному агентству з виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

У доданих відомством фотографіях АЗС можна прогледіти логотип "БНК-Україна" - "дочки" найбільшого білоруського нафтотрейдера "Белорусская нефтяная компания" (БНК), вказує інформагенція "Інтерфакс-Україна". У повідомлені СБУ зазначається, що 2021 року компанія, чиї активи було заарештовано, поставила в Україну товарів майже на 20 мільярдів гривень.