Гарячі новини

У ВР зареєстровано законопроект № 6342 про продовження дії закону про особливий статус Донбасу на рік

Народні депутати від “Слуги народу” зареєстрували у Верховній Раді законопроект № 6342 про продовження дії закону про особливий статус Донбасу на рік. Про це УНН повідомляє з посиланням на офіційний сайт парламенту.

“Законопроектом продовжується на 1 рік можливість тимчасового запровадження особливого порядку місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, встановленого статтею 1 Закону України «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей”, - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що законопроект вноситься у зв’язку з тим, що 31 грудня 2021 року спливає термін запровадження особливого порядку місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей.

Законопроект спрямований на створення додаткових часових можливостей для реалізації відповідних законодавчих умов, спрямованих на мирне врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей на основі принципів та норм міжнародного права і Статуту ООН.