Гарячі новини

У Старобільському гуманітарному хабі в СвалявІ на Закарпатті почалась нова хвиля видачі гуманітарної допомоги переселенцям з Луганщини

У Старобільському гуманітарному хабі в місті Свалява на Закарпатті почалась нова хвиля видачі гуманітарної допомоги переселенцям з Луганщини 4 лютого. Про це повідомила голова ГО "Центр спільного розвитку "Дієва громада" Оксана Очкурова на своїй сторінці у Facebook.

"Почалась видача 100 гуманітарних наборів для внутрішньо переміщених осіб із Луганської області, які є на обліку нашого хабу у м. Свалява.
Сьомий місяць поспіль Старобільський гуманітарний хаб підтримує переселенців із Луганщини. За цей час деякі сім’ї змогли адаптуватися - працюють дистанційно, або влаштувалися на нову роботу, таких родин із опитаних нами 20%. Але високі ціни на орендну плату змушують людей шукати додаткової допомоги.
Трохи менше 40% відносяться до вразливих категорій (пенсіонери, вагітні, мами з дітьми до 3-х років, люди з інвалідністю тощо)
Майже 37% переселенців опитаних в пошуках роботи. Таким людям ми намагаємось допомогти інформаційно, щодо наявних курсів та тренінгів, вакансій та грантів.
Переселенці із Луганщини – серед тих, хто втратив все чи майже все. Деякі з них – двічі. Тому ми продовжуємо допомагати, шукаємо допомогу, залучаємо партнерів, доставляємо вантажі…
Сьогодні видали 25 гуманітарних наборів від Благодійного фонду Восток SOS. Ці набори включають продукти харчування та гігієнічні товари на суму 1535 грн. кожен. Видача продовжиться 6 та 7 лютого по заздалегідь складеним спискам, слідкувати можна у Вайбер (Старобільський хаб)".