Горячие новости

У Івано-Франківську 8 проєктів отримали гранти від "Теплого міста"

Вісім проєктів соціальної дії отримали гранти на суму від 10 до 20 тисяч грн. від платформи “Тепле місто” в Івано-Франківську.Про це Суспільному Карпати розповіла координаторка програми “Малі гранти Теплого міста” Христина Магас.

На зимову хвилю грантів платформа отримала 16 заявок і обрала вісім переможців.

“Це проєкти “Арґумент кіно – відкриті лекції про кінематограф”, “Івано-Франківськ очима іноземців”, проєкт “(Не) вигадане місто”, під час реалізації якого створять низку публікацій про сприйняття Івано-Франківська різними соціальними групами, про міф міста минулого та міста сьогодення.

Проєкт “Будь помітним – збережи життя: продовження” – це проєкт, який уже вигравав наш грант, він продовжується, це буде просвітницька робота з метою профілактики дорожнього травматизму та дорожньо-транспортних пригод за участю пішоходів”, – каже Христина Магас.

Також фінансування отримали проєкти із сучасного мистецтва “Створення вебсайту для галереї сучасного мистецтва “Детектор”, “Виставка “Коло” та “Ревізія: ретроперспектива 1993-2020”.

Ще один переможець – це проєкт “Облаштування підвал-холу ОСББ “Набережна 32”. Його команда в підвальному приміщенні багатоквартирного будинку хоче облаштувати хол для зустрічей співвласників будинку, сусідніх будинків, ініціативних груп зі створення ОСББ, голів правлінь ОСББ для обміну досвідом впровадження енергоефективних заходів.

Грант отримала на впровадження проєкту “Івано-Франківськ очима іноземців” команда ГО “Центр дослідження комунікацій”.

За словами директорки цього центру Наталії Гошилик, планують запустити двомовний вебсайт з англійською та українською версіями, на якому публікуватимуть відгуки іноземних гостей міста про Івано-Франківськ.