Гарячі новини

У чинної влади України немає політичної волі на досягнення мирного врегулювання ситуації на Донбасі - Медведчук

У президента України Володимира Зеленського та його команди немає шансів на досягнення миру на Донбасі. Про це заявив голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук журналістам перед початком засідання Верховної Ради у середу, 16 вересня, пише 112 Україна.

"Ви знаєте, сьогодні за ситуації, коли влада категорично відмовляється впливати на скасування пункту 4 Постанови Верховної Ради України від 15 липня 2020 року Про так звані умови, запропоновані "партією війни" з приводу проведення виборів на Донбасі, перспектив подальших переговорів і досягнення позитивних результатів на сьогоднішній день немає", – сказав політик.

На його думку, у чинної влади України немає політичної волі на досягнення мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

"Як я вважаю і твердо впевнений, що у пана Зеленського і його оточення, в тому числі і того, яке веде ці переговори, а пан Зеленський, як ви розумієте, керує цими переговорами, немає шансів на досягнення миру на Донбасі. Більш того, їх немає тому, що повністю відсутня політична воля на досягнення мирного врегулювання", – зазначив Медведчук.