Горячие новости

SkyUp Airlines детально розказав ,як організовувався спеціальний рейс для повернення громадян України з Китаю і що буде з літаком та екіпажем

Для літака Boeing 737-700 NG авіакомпанії SkyUp, який евакуює  українців із китайського міста Ухань, буде виділено окрему стоянку. Про це повідомляє прес-служба авіакомпанії.

 

Після цього літак пройде обробку санітарно-епідеміологічною службою.

Процедура дезінфекції триватиме близько двох годин, після чого літак залишать ще на кілька годин зачиненим, а потім перевірять.

 

Також, відповідно до рекомендацій Boeing, SkyUp замінить фільтри системи кондиціонування.

"Через добу після проведення дезінфекції і технічних робіт літак буде готовий повернутися до роботи. Екіпаж та всі, хто контактуватиме з ними та пасажирами, з аеропорту відправляться до місця обсервації на 14-денний термін", - говориться в повідомленні.

Як відзначається, " Цей крок став результатом об’єднання зусиль свідомих громадян, держави та бізнесу.
Нестандартні ситуації на кшталт спалаху коронавірусу у Китаї мобілізують суспільство. А взаємодопомога і співпраця є фундаментальними засадами подолання найсерйозніших викликів та забезпечення безпеки людського життя, що має найвищий пріоритет і для держави, і для SkyUp.
«Безпека людей — найвища цінність для нас. Коли постало питання про евакуацію наших співгромадян, ми одразу відгукнулися на прохання уряду організувати рейс. Я дуже вдячний команді за підтримку цього рішення і пишаюся кожним, хто погодився взяти участь. Команда SkyUp — неймовірно віддані своїй справі, щирі та людяні», — коментує рішення авіакомпанії SkyUp Airlines виконати рейс її генеральний директор Євгеній Хайнацький.

Для кожного з членів команди, які виконуватимуть рейс, це рішення є свідомим, виваженим і добровільним, незважаючи на потенційні ризики для здоров’я. Серед всіх, хто виявив бажання долучитися до виконання цієї місії, ми обрали 17 членів команди авіакомпанії.  
Авіаперевізник, зі свого боку, забезпечує команду рейсу індивідуальними засобами захисту, як-то спеціальними захисними костюмами, масками, відповідно до рекомендацій ВОО

Крім того, авіакомпанія застрахувала кожного члена екіпажу на випадок втрати працездатності.


Також повідомлялося , що на борту під час перельоту  вжито необхідних застережних заходів для мінімізації ризиків для здоров’я, рекомендованих Державною санітарно-епідеміологічною службою України:

"Пасажири будуть перебувати у спеціально облаштованій зоні. Їм будуть видані маски, які треба буде змінювати щотри години, та антисептики. 
Для виконання рейсу з добровольців було сформовано 3 екіпажі у складі 17 осіб: 6 пілотів, 10 бортпровідників та 1 технік. Крім того, пасажирів і команду супроводжуватиме кваліфікований медперсонал від МОЗ України — 2 лікаря та 1 медсестра і представник МВС України".