Горячие новости

Розпочався прийом заявок на участь у конкурсі EastCode щодо отримання до $10 тис. на реалізацію IT-проєкту, націленого на покращення життя мешканців Донецької та Луганської областей

Розпочався прийом заявок на участь у конкурсі EastCode – це можливість отримати до $10 000 на реалізацію IT-проєкту, націленого на покращення життя мешканців Донецької та Луганської областей. Свои.City розповідають подробиці.

Які проєкти цікавлять: Ті, що можуть поліпшити життя людей за трьома напрямами:

  1. Ефективне врядування та посилення участі громадян у прийнятті рішень.
  2. Охорона довкілля та сталий місцевий розвиток.
  3. Сучасні інструменти наближення публічних послуг до мешканців.

Перший пункт включає, перш за все, можливість долучення найуразливіших груп населення в розробку місцевих програм та стратегій.

Другий – сервіси для відстеження джерел потенційної радіаційної небезпеки, збору та утилізації відходів, якості повітря, стану водних ресурсів тощо.

Третій – доступність соціальних та адміністративних послуг населенню, що постраждало внаслідок війни, включно з людьми, які перетинають КПВВ.

Хто може брати участь: Індивідуальні учасники чи команди.

Що потрібно зробити: Заповнити заяву за посиланням. Необхідно описати ідею мінімум на 1 000 знаків і окремо вказати її очікуваний соціальний вплив. Додатковим плюсом буде наявність презентації чи будь-якої іншої візуалізації проєкту.