Горячие новости

Понад півтисячі людей в Івано-Франківську зможуть скористатися "Соціальним таксі"

"Соціальне таксі" діятиме на базі Івано-Франківського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).Про це йшлося сьогодні на засіданні виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Наразі в територіальному центрі є три автомобілі. Працівник, закріплений за цією послугою, прийматиме заявки на перевезенняпевних категорій населення, які мають проблеми з пересуванням: одиноких громадян, які проживають самі, а також: 

  • не мають родичів у місті Івано-Франківську або перебувають на обслуговуванні в територіальному центрі;
  • хворим з хронічною нирковою недостатністю, які потребують гемодіалізу;
  • особам з інвалідністю зору І, ІІ групи;
  • особам, які пересуваються за допомогою інвалідних візків, милиць, палиць, і особам, які у зв’язку із захворюванням не можуть самостійно пересуватися, що підтверджується висновком ЛКК.

Усі категорії осіб повинні мати медичні документи, які підтверджують їх стан. Перевезення здійснюватимуться до медзакладів та до органів місцевої влади.

Наразі в Івано-Франківську налічується 50 людей, які їздять на діаліз, 240 – інваліди зору і близько 350 осіб на візках.

Послуга безкоштовна. Її можна замовити за телефоном 532451.

Заявки на послугу "Соціальне таксі" приймаються та виконуються в межах міста Івано-Франківська та прилеглих сіл: Угорники, Микитинці, Крихівці, Вовчинець, Хриплин:

- за телефонами 53-24-41 та 75-01-26 не менш ніж за 2 дні до виїзду за вказаною адресою;
- з понеділка по четвер (з 8.00 – 12.00, 13.00 – 17.00);
- у п’ятницю (з 8.00 – 12.00, 13.00 - 16.00);
- субота, неділя та державні свята – вихідні.

Міський голова Руслан Марцінків запропонував не виносити питання на розгляд сесії, оскільки мешканці Івано-Франківська повинні вже мати можливість користуватися "Соціальним таксі", а бюрократичні процедури можуть затягнути цей процес. Члени виконкому одноголосно підтримали проект рішення з внесеною пропозицією.