Горячие новости

"Перевірки переселенців"."Не перешкоджайте, не скандальте, не нервуйте, а фотографуйте. Наш юрист подасть заяву про порушення кримінальної справи" - Козирєв

 

Голова  "Громадський комітет захисту прав людини" Микола Козирєв дав пораду в Фейсбук  переселенцям, яких  продовжують перевіряти  за місцем проживання.

"Інформація для переселенців. Із різних регіонів поступає інформація, що чиновники соціальних служб продовжують дискримінаційну практику перевірок переселенців за місцем проживання/перебування. І зупиняють соціальні виплати, якщо ви в цей час не були вдома.
Як відомо, постановою Верховного суду від 20.12.2018 р. по справі 826/12123/16 така кріпацька практика визнана незаконною. Остаточно, без права оскарження.
Що потрібно робити, якщо до вас прийшли з перевіркою?
РЕКОМЕНДАЦІЯ: не перешкоджайте, не скандальте, не нервуйте. Лише зауважте спочатку цьому добродію, що згідно Постанови ВСУ від 20.12.2018 р. перевірка незаконна, а рішення суду держслужбовцям потрібно виконувати. І якщо, тим не менш, буде складено акт перевірки, підпишіть його, АЛЕ ОБОВ'ЯЗКОВО СФОТОГРАФУЙТЕ ЦЕЙ АКТ НА СВІЙ ТЕЛЕФОН. Запишіть повне ім'я перевіряючого, його посаду і пришліть цю інформацію і фото файлом на електронну адресу нашого правозахисного Комітету: comitet2015@gmail.com
Наш юрист подасть заяву про порушення кримінальної справи в ваших (і не тільки ваших) інтересах", - написав він.

Управляет Страницей "Громадський комітет захисту прав людини"