Гарячі новини

На Прикарпатті близька ста населених пунктів знеструмлені через негоду

На Прикарпатті в результаті ливневого дощу 28 липня  в деяких населених пунктах зірвані дахи, зламані дерева, повалені опори ліній електропередачі – негода стала причиною знеструмлень у близько сотні населених пунктів області, передає ГУ ДСНС.

Найбільше постраждали населени пункти на Городенківщині, Долинщині, Верховинщині, Коломийщині та Тисмениччині.


Станом 9:00 годину 29 липня електропостачання повністю відсутнє у 2 населених пунктах області: селі Тишківці Городенкіської міської ради, і селі Борщівська Турка на Снятинщині. Ще 17 населених пунктів області без електропостачання частково.

Протягом минулої ночі прикарпатським енергетикам вдалось відновити електропостачання У Тисменицькому, Галицькому, Калуському, Рогатинському, Тлумацькому (крім с. Бортники), Верховинському та Яремчанському напрямках. Там залишились лише поодинокі вимкнення, які ліквідують за лічені години.

 

 


У населених пунктах Долинського, Богородчанського, Надвірнянського, Косівського, Рожнятівського, Снятинського напрямку подекуди знеструмлені окремі вулиці. На місцях аварій уже працюють оперативно-виїзні бригади, які працюють над відновленням електропостачання.


На Городенківщині та Коломийщині ситуація трохи складніша, там негода мала складніші наслідки. 5 населених пунктів Городенківщини та 2 населені Коломийщини – знаходяться частково без електропостачання. Також, у цьому напрямку багато поодиноких знеструмлень.


Серед причин знеструмлень: обриви проводів через падіння гілок та дерев, пошкодження опор, їх падіння, пошкодження траверзів та ізоляторів, пошкодження трансформаторних підстанцій. Бригади забезпечені усією необхідною технікою та матеріалами, щоб продовжувати ремонтні роботи.

Енергетики звертаються до прикарпатців з проханням з розумінням ставитись до відсутності електропостачання, не створювати паніку та не перенавантажувати лінії кол-центру. Бригади роблять усе необхідне, щоб світло з’явилось у кожній домівці, але аварійних вимкнень багато, тому ремонтні роботи можуть зайняти трохи часу.


За станом ліквідації аварій просять слідкувати на стартовій сторінці сайту компанії https://oe.if.ua/, вибравши на карті вимкнень свій регіон та адресу проживання, оскільки телефонні лінії кол-центру можуть бути перенавантажені.