Гарячі новини

Міністри закордонних справ України та Угорщини відправились в зону ООС на Донбасі

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба і міністр зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини Петер Сіярто в четвер разом відвідають зону ООС на Донбасі, щоб ознайомитися з ситуацією з безпекою, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Відвідування мною і Петром сьогодні Операції об'єднаних сил є важливим знаком, що російсько-український збройний конфлікт залишається найбільшою загрозою безпеці Європи і перебуває у фокусі комітету міністрів Ради Європи. На Сході ми ознайомимося з ситуацією з безпеки та кроками України для полегшення складного життя людей в зоні бойових дій і підвищення їх безпеки",

- сказав Кулеба на прес-конференції з міністром закордонних справ Угорщини Петером Сіярто у Києві в четвер.

Кулеба уточнив, що Сіярто відвідує Україну також як голова комітету міністрів Ради Європи, і це перший із 2014 року візит голови комітету міністрів Ради Європи в Україну і в зону проведення Операції об'єднаних сил.

У свою чергу Сіярто наголосив, що радий бути першим головою комітету міністрів Ради Європи, який поїде на східні території.

"Ми, угорці, зацікавлені в тому, щоб цей конфлікт на Сході мав мирне вирішення. Мінські домовленості - це той напрям, через який ми сподіваємося, що у якийсь спосіб корабель цього конфлікту вибереться на мирні води. Ми хочемо долучитися до покращення гуманітарної ситуації", - запевнив Сіярто.