Горячие новости

"Ініціатива знизу".Майже 1000 безкоштовних піц для лікарів з Івано-Франківська, Львова та Вінниці приготували в одній із місцевих доставок. Акція триватиме до завершення карантину (ВІДЕО)

Майже 1000 безкоштовних піц для лікарів з Івано-Франківська, Львова та Вінниці приготували в одній із місцевих доставок.

 

 

Таке замовлення можуть зробити лише медпрацівники інфекційної лікарні та швидкої допомоги.Для франківських лікарів безкоштовно готують та розвозять 100 піц щодня, йдеться у сюжеті “Суспільне.Карпати“, пише Курс.

“Замовлення роблять у нас медпрацівники. Вони можуть скористатися номером телефону, який вказаний на нашому сайті. З одного номера телефону можна зробити одноразове замовлення. Вони вказують повністю назву медичного закладу, прізвище, ім’я, по батькові, і ми доставляємо це замовлення. Поки що можна зробити так: одному працівнику один раз”, – розповідає адміністраторка доставки піци Христина Кварценюк.

У зв’язку із великою кількістю охочих піцерія ввела обмеження: за добу до 100 замовлень від медиків на три міста. Кажуть, більше фізично не встигають. Проте замовлення можна перенести на інший день. У соціальних мережах деякі лікарі обурені.

Як повідомили представники доставки піци, така акція триватиме до завершення карантину.