Гарячі новини

Forbes оцінив контрнаступ ЗСУ на Харківщині в цифрах: знищено техніки на 670 мільйонів доларів

Збройні Сили України за п'ять днів бойових дій знищили техніку окупантів на 670 мільйонів доларів. Про це повідомляє українська редакція Forbes.

Повідомляється, що у період з 6 по 11 вересня ЗСУ знищили майже 700 мільйонів доларів. І значна частина цієї суми припадає саме на контрнаступ у Харківській області.

За даними Генштабу, за ці п'ять днів було знищено 2850 окупантів та 590 одиниць техніки. Точну кількість техніки, яку знищили наші військові на Харківщині, наразі встановити неможливо.

Так, за п'ять днів рашисти втратили 86 танків та 158 бойових броньованих машин. Також українські військові знищили 106 артилерійських систем, 159 автомобілів та 46 одиниць іншої техніки.

Як повідомляє Остров, окремо варто зазначити, що у Запорізькій області росіяни втратили комплекс радіоелектронної боротьби "Москва-1". Вартість однієї одиниці становить 57 мільйонів доларів, що робить "Москву-1" найдорожчою втратою рашистів за ці дні. У Харківській області окупанти втратили винищувач-бомбардувальник Су-34 (вартість орієнтовно становить 36 мільйонів доларів) та контрбатарейну радіолокаційну систему "Зоопарк-1М" (25 мільйонів доларів).