Горячие новости

Дві прикарпатські громади увійшли в "Книгу успіху", яка видана за підтримки США

Дві прикарпатські громади увійшли в "Книгу успіху", яка видана за підтримки США. Про це пише Бліц-Інфо.

У перелік успішних історій увійшли дві ОТГ Прикарпаття - Брошнів-Осадська та Ланчинська ОТГ.

Видання "Книга успіхів" здійснено в рамках Проекту USAID ПУЛЬС, який Асоціація міст України впроваджує за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку, інформує Бліц-Інфо з посиланням на Брошнів-Осадську ОТГ.

"Книга успіхів" — це короткі історії про те, як децентралізація впливає на життя громад. У збірці представлено практичні приклади з життя громад. Ці успішні історії переконують в очевидних перевагах децентралізаційної реформи та об’єднання територіальних громад.

Зокрема автори наголошували, що «Брошнів-Осадська ОТГ демонструє чималі досягнення у нових бюджетних умовах і є однією із найперспективніших об’єднаних громад Прикарпаття. За рахунок місцевого бюджету в громаді розвиваються медична та освітня сфери, розбудовується інфраструктура, створюються комфортні умови для життя мешканців громади».

Також у «Книзі успіхів» написали про модернізацію Брошнів-Осадської міської лікарні за кошти з місцевого бюджету, про реалізацію медичної реформи:

Брошнів-Осадська ОТГ створила комунальне підприємство «Брошнів-Осадська міська лікарня», яку згодом було підключено до системи e-Health. Вона першою на Прикарпатті підписала угоду про співпрацю з Національною службою здоров’я України. Так, у червні лікарня отримала фінансування від НСЗУ у розмірі 300 тис. грн. З бюджету громади на розвиток медицини на сьогодні витрачено майже півмільйона гривень. Було відремонтовано приміщення лікарні, закуплено нове обладнання, апарат УЗД, облаштовано лабораторію. Аналізи, кардіограму та УЗД пацієнтам медики роблять безкоштовно.