Гарячі новини

До "Гвардії наступу" подали заявки понад 8 тисяч добровольців – Клименко

Виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ Ігор Клименко заявив, що до "Гвардії наступу" подали заявки більше 8 тисяч добровольців.Про це  Клименко сказав в ефірі телемарафону, пише УП.

"Загалом до "Гвардії наступу" на сьогодні подали заявки більше 8 тисяч добровольців. Всі вони будуть проходити співбесіду та перевірки. 

Найбільше добровольців записалося в Національну гвардію, але там і більше бригад. В Нацгвардії шість бригад, в Нацполіції – одна та поки що одна – у Держприкордонслужбі.

Набір триватиме 60 днів. Це не сталий процес, ми з кожним добровольцем проводимо співбесіду, військово-лікарську комісію, перевіряємо його фізичні та ментальні здібності і проводимо спеціальні перевірки. Оскільки ті особи, які йдуть на службу, не можуть мати судимостей".

За словами Клименка, якщо доброволець обирає розвідку – його випробовують, якщо мінометний підрозділ – він буде вчитися стріляти з міномету.

Виконувач обов’язків міністра МВС наголосив, що "Гвардія наступу" буде орієнтована на звільнення території: "Ми будемо працювати на наступ. Поки ЗСУ обороняють рубежі, ми готуємось до визволення наших територій".