Гарячі новини

Для учасників АТО/ООС наДонбасі розпочався другий відбір на безкоштовне навчання у програмі профрозвитку у сфері кібербезпеки та реінтеграці

Розпочався другий відбір на безкоштовне навчання у програмі професійного розвитку у сфері кібербезпеки та реінтеграції для учасників АТО/ООС «Кіберзахисники».

 

60 ветеранів та ветеранок, які пройдуть відбір, матимуть змогу отримати професійне навчання з кібербезпеки, а після його закінчення – допомогу з працевлаштуванням у державному та приватному секторах. Про це інформує Мінветеранів у фейсбуці.

 

Щоб потрапити до програми, конкурсанти мають:

 

 

  • Пройти тестування на базові комп’ютерні знання
  • Підготувати мотиваційний лист.

 

Прийом заявок триває до 24 вересня.

 

Програма «Кіберзахисники» є першою ініціативою CRDF Global (Фонд цивільних досліджень та розвитку США) з метою допомогти колишнім військовим розпочати успішну кар’єру в сфері кібербезпеки, а також посприяти зміцненню системи захисту цифрової інфраструктури в Україні загалом. Програма розроблена за стратегічної та фінансової підтримки Державного департаменту США, за сприяння Національного координаційного центру кібербезпеки при Раді національної безпеки та оборони України та Міністерства у справах ветеранів України та є частиною ініціативи Держдепу США з усунення кіберзагроз в Україні.

 

Деталі – за посиланням