Горячие новости

"Чотири призначення, які визначать вектор руху в майбутньому". У Зеленського заявили, що Луценко в першу чергу має залишити пост

У команді Володимира Зеленського висловилися, що чинний генеральний прокурор Юрій Луценко повинен залишити свій пост.Про це сказав член команди, екс-міністр фінансів Олександр Данилюк на заході Європейської бізнес асоціації "New 5 year challenge: Expectations. Hopes. Concerns" в четвер у Києві, передає "Інтерфакс-Україна".

"Окрема позиція по  Юрію Луценку. Я розумію, що зараз є колосальне бажання істеблішменту зберегти статус-кво. Але Володимир під час оголошення результатів виборів зробив важливу заяву - він вважає, що Луценко - людина минулого", - заявив Данилюк.

"І він, якщо хоче, може повернутися в політику, але точно піти з поста генерального прокурора, куди повинні прийти люди, які проведуть реальну реформу", - вважає радник.

На думку Данилюка, "багато активістів могли б претендувати на цю посаду".

"У нас достатньо людей, які можуть проявити себе на цій посаді і мають хорошу репутацію і серйозну підтримку суспільства. У нас багато антикорупційних активістів, - зазначив Данилюк.-Я б радив би, щоб хтось із активістів зайняв цю посаду. ..Лакмусовим папірцем, що визначає зміни в країні, стануть кадрові призначення, а саме - голови СБУ, генерального прокурора, міністра закордонних справ і міністра оборони.Це чотири призначення, які визначать вектор руху в майбутньому".