Горячие новости

42% опитаних позитивно ставляться до ідеї президента провести всенародне опитування у день виборів - дослідження групи "Рейтинг"

Київ,16жовтня 2020 року

Ставлення до ініціативи опитування Президента

 

Аудиторія: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 5000респондентів. Метод опитування: CATI (computer-assistedtelephoneinterviews -телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів

Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 1.4%

Терміни проведення: 14-16 жовтня 2020 р.

 

  • Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» 14-16 жовтня показали,що60% знають, що президент Зеленський оголосив проведення всенародного опитування у день виборів 25 жовтня (25% заявили, що добре знають про це, 35% – щось чули). 40% нічого про це не знають. Відносно вищий рівень обізнаності про президентську ініціативу серед мешканців міст та старшого населення. Під час проведення опитування спостерігалося поступове зростання кількості тих, хто чув про цю ініціативу.

 

  • 42% опитаних позитивно ставляться до ідеї президента провести всенародне опитування у день виборів. 33% – нейтрально і 22% – негативно. Відносно краще підтримують цю ідею мешканці південно-східних регіонів країни, жителі сіл на малих міст, виборці партії «Слуга народу». Негативно настроєні до цієї ініціативи найстарші опитані та виборці партії «Європейська солідарність».