Горячие новости

У Сєвєродонецьку завершується другий етап встановлення фігурок школярів на пішохідних переходах, на яких зазвичай багато дітей (ФОТО)

В Сєвєррдонецьку (Лугнська обл.) завершується другий етап встановлення фігурок школярів на пішохідних переходах, на яких зазвичай багато дітей, пвідомляє міська рада.

10-11 грудня такі фігурки встановлено ще на 9 переходах: біля НВК «Гармонія», біля колегіуму (два переходи через Центральний проспект), біля шкіл № 6 (Маяковського), №18 (Курчатова), №11 (Гвардійський проспект, з боку роздільної полоси), біля скверу «Дитяче містечко» (проспект Космонавтів), на вулиці Донецькій (район СНУ ім. В. Даля) та на перехресті вулиць Гагаріна-Вілєсова. Ще одна пара фігурок лишається у резерві.

За європейським досвідом наявність таких фігурок додатково привертає увагу водіїв (особливо тих, хто не є мешканцем Сєвєродонецька), що зменшує ризик наїзду на пішоходів. Перш за усе, маленьких, які не так помітні на дорозі.

Ці фігурки доповнюють відповідні дорожні знаки, тому вони мають встановлюватися до переходу, а не після його.

Як вважають деякі жителі міста,водій, коли бачить таку фігурку, має розуміти, що на цьому переході велика ймовірність появи дитини.

Керівництво міста сьогодні приділяє особливу увагу безпеці дітей. І розбудовує для цього відповідну інфраструктуру. Це й фігурки школяра, й в особливий спосіб розфарбована «зебра», й штучні перешкоди (лежачий поліцейський) тощо.