Горячие новости

"Схід".У військовий ліцей "Кадетський корпус" прибули поступати 170 юнаків з усіх міст та районів Луганщини (ФОТО)

Здавати вступні випробування  у Северодонецький вйськовий ліцей " Кадетський корпус" прибули 170 юнаків з усіх міст на районів Луганщини.Про це повідомляє Луганська ОДА.

За підсумками випробувань кадетами стануть 112 юнаків зі 170, що зареєструвались.

Як повідомляє Луганська ОДА, це найвищий конкурс серед подібних навчальних закладів в Україні.

Крім вступних тестів з української філології та математики, наші хлопці мають пройти медичну комісію та професійно-психологічний відбір. Карантин вимагає від адміністрації ліцею суворого дотримання обмежень, тож випробування відбуваються одночасно у 18 аудиторіях по 10 осіб, а доступ на територію тільки після проходження температурного скринінгу та із дотриманням соціальної дистанції.

Валерій Ємбаков ознайомив голову облдержадміністрації Сергія Гайдая із навчально-матеріальною та побутовою базою ліцею та доповів про особливості та напрацювання в питанні організації дистанційного навчання та перспективи подальшого розвитку ліцею.

«Луганщині є чим пишатись. Ліцей – взірець для усіх навчальних закладів області. Сподіваюсь, що з його стін вийдуть фахові військові. Майбутні герої України», – поділився враженнями Сергій Гайдай.- Я тут уперше, але розумію чому стільки бажаючих віддати своїх дітей саме у Кадетський корпус. Коли батьки, які ще коливаються, бачать рівень оснащення закладу чаша вагів одразу переважає у бік цього ліцею».

До речі, цими днями випускники закладу здають ЗНО і незабаром 91 ліцеїст стане курсантом вищих військових навчальних закладів.

Голова облдержадміністрації подякував полковнику Ємбакову, який зміг відновити з нуля діяльність ліцею.