Горячие новости

ПРЕДСТАВНИЦТВО ЄС ПРОВЕДЕ ІНФОРМАЦІЙНІ ЗАХОДИ У СЄВЄРОДОНЕЦЬКУ ТА СТАРОБІЛЬСЬКУ

3-5 грудня 2018 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Сєвєродонецьк і Старобільськ з офіційним візитом. Візит Представництва ЄС до Луганської області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

У рамках візиту відбудеться низка інформаційних заходів, а саме:

3 грудня, 13:30 – 15:00, в м. Сєвєродонецьк, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, лабораторний корпус (вул. Донецька, 41), ауд. 119, 1-й поверх, для представників неурядових організацій та зацікавлених у подачі заявок на гранти та проекти ЄС громадян відбудеться Презентація відкритих конкурсів на гранти та проекти ЄС.

Під час заходу буде представлено пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, можливості співпраці, а також огляд довготривалих освітніх, молодіжних, культурних та бізнесових програм та проектів Євросоюзу, які доступні для України щонайменше до 2020 року, а також інформаційні ресурси Представництва ЄС. Серед програм: Horizon 2020, Creative Europe, Culture Bridges, Erasmus+, EU Study Days, COSME, EU4Business, eTwinningPlus та ін. Також буде презентовано діяльність Інформаційного центру ЄС у Сєвєродонецьку, що працює на базі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/EU_open_calls__presentation

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/393513901387770/

3 грудня, 15:30 – 18:30, в м. Сєвєродонецьк, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, лабораторний корпус (вул. Донецька, 41), ауд. 119, 1-й поверх, для представників громадських організацій, тих, хто планує чи в процесі створення ГО та охочих покращити навички роботи з донорами пройде Тренінг для громадських організацій «Мова грантових заявок і тендерів: як зрозуміти донора?».

Тренінг орієнтований на неурядові організації, які розвивають свою діяльність і хочуть покращити навички у підготовці грантових заявок на конкурси і тендери ЄС, а також у комунікації з донорами. Захід буде також цікавий тим, кому дана тема корисна у контексті їхньої громадської діяльності.

Серед винесених на розгляд тем:

- термінологія грантових заявок і тендерів;

- хто такі донори і принципи ефективної комунікації з ними;

- види грантової допомоги;

- як зрозуміти потреби донора та відобразити це у своїй заявці;

- принципи складання бюджету проекту та ін.

Учасників очікує розгляд реальних прикладів з грантових конкурсів ЄС та практичні завдання / Тренер: Денис Ткачов, експерт з розробки та подання грантових заявок, експерт ініціативи Представництва ЄС Team Europe (Харків).

Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/NGOs--training

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/750176371989177/

4 грудня, 12:00 – 13:30, в м. Сєвєродонецьк, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, навчальний корпус (вул. Донецька, 43), читальна зала бібліотеки, 2-й поверх, для студентів, школярів та активної молоді відбудеться Брейн-ринг для молоді на тему Європейського Союзу.

5 грудня, 13:00 – 14:30, в м. Старобільськ, STB city HUB (вул. Чернишевського, 23), відбудеться Брейн-ринг на європейську тематику – гра для студентів, школярів та активної молоді, яка допоможе в інтерактивний спосіб покращити знання про історію Європи, її політичне, економічне, культурне життя, а також відчути командний дух і розвинути аналітичні навички.

4 грудня, 15:00 – 18:00, в м. Сєвєродонецьк, Луганський ВП «Центр Розвитку Місцевого Самоврядування» (вул. Гагаріна, 78-Б) пройде Семінар для представників місцевого бізнесу «Як знайти бізнес-партнера в Європейському Союзі?».

Основні теми заходу:

- Переваги глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі (ГВЗВТ) для українських підприємців;

- Можливості COSME (Competitiveness of Small and Medium Enterprises), європейської програми підтримки малого та середнього підприємництва, для розвитку бізнесу в Україні;

- Презентація можливостей Європейської Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network) як інструменту пошуку партнерів та інвесторів за кордоном;

- Практичні поради з виходу на європейський ринок та знаходження бізнес-партнерів від місцевих підприємців, що вже успішно працюють на ринку ЄС;

- Можливості українського бізнесу в міжнародних державних закупівлях;

- Інтернет-маркетинг як інструмент співпраці з європейською бізнес-спільнотою та інші.

Серед головних спікерів заходу: Андрій Яремкевич, експерт Enterprise Europe Network-Ukraine / Руслан Мотора, керівник компанії «SEO-Evolution» / Олександр Нікітенков, керівник практики тендерного супроводу юридичної компанії «Правое дело» та інші.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/biz--seminar

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/489725561536269/

5 грудня, 16:00 – 17:30, в м. Старобільськ, Старобільська міська рада (вул. Центральна, 36) для представників неурядових організацій, бізнесу, молоді, освітян, активістів та зацікавлених жителів міста пройде Публічна презентація «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС».

Під час заходу буде розказано про пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, а також представлено довготривалі освітні, молодіжні, культурні та бізнесові програми та проекти Євросоюзу, які доступні для України щонайменше до 2020 року, а також інформаційні ресурси Представництва ЄС. Серед презентованих програм та проектів: Horizon 2020, Creative Europe, Culture Bridges, Erasmus+, EU Study Days, COSME, EU4Business та ін. Також буде представлено програму розвитку співпраці європейських шкіл eTwinningPlus.