Горячие новости

Місцеві бюджети Луганщини отримали у своє розпорядження понад 2,1 млрд гривень

Протягом січня-серпня 2019 року до загального та спеціального фондів місцевих бюджетів надійшло 2 млрд 144 млн гривень. Про це  Ostrovok повідомили в Головному управлінні ДПС у Луганській області.

Надходження доходів загального фонду місцевих бюджетів Луганщини склали 2 млрд 116 млн гривень податків та зборів. В порівнянні з аналогічним періодом 2018 року надходження збільшились на 17,4 відсотки або на 313,8 млн гривень. Важливо, що зростання надходжень досягнуто з усіх бюджетоутворюючих податків.

Зокрема, за результатами наповнення бюджетів громад 1 млрд 529 млн гривень отримано за рахунок сплати податку на доходи фізичних осіб, що у порівнянні з минулим роком більше на 217,8 млн гривень. Сплату єдиного податку представники малого бізнесу забезпечили в розмірі 232,4 млн гривень, що перевищує минулорічний результат на 31,7 млн гривень.

Додаткові кошти, які отримали територіальні громади Луганщини у своє розпорядження, дозволять у фінансовому плані вирішити чимало питань, які стосуються їх соціального та інфраструктурного розвитку.