Горячие новости

"Гранти від ЄС". На Луганщині в Попаснянському районі переміг проект «Будівництво радіотелевізійної передаючої станціїі» на загальну суму 23,7 мілліони

Проект будівництва радіотелевізійної вежі на Попаснянщині став переможцем від області та реалізовуватиметься за кошти держбюджету від ЄС. Про це повідомляє прес-служба Луганської облдержадміністрації.

25 проектів на загальну вартість 236,69 млн гривень можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.

Луганщина подала до участі в конкурсі 15 заявок, перемогу отримав проект «Будівництво радіотелевізійної передаючої станції в Попаснянському районі Луганської області» на загальну суму 23,7 млн гривень.

Реалізація зазначеного проекту дуже важлива для Луганського регіону, оскільки це дозволить відновити телерадіомовлення не менш 15 українських телеканалів у 60 кілометровій зоні від встановленої станції.

"Це дасть можливість близько 200 тис. нашим громадянам, що проживають як на тимчасово окупованих, так і на підконтрольних українській владі територіях  Луганської та Донецької областей, дивитися українське телебачення", – вважають в ОДА.