Горячие новости

Голова Луганської ЦВА запевнив,що розведення сил в місті Золоте буде безпечним для мирного населення. Посилався на досвід в Станиці Луганській

Голова Луганської ЦВА Віталій Комарницький запевняє, що  розведення сил в місті Золоте буде безпечним для мирного населення. Крім того,  безпеку жителям Золотого гарантуватимуть поліцейські, кількість яких значно збільшена. Про це повідомляє Луганська ЦВА.

Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Віталій Комарницький, який супроводжував військове керівництво країни у поїздці Луганщиною, зазначив: «Ми були у Золотому. Більшість людей підтримує розведення, але є й інші думки».

Тому він запросив двох громадських активісток із Золотого відвідати Станицю Луганську, де розведення відбулось три місяці тому, і на власні очі переконатися у відсутності загроз для мирного населення.

 Віталій Комарницький акцентував, що безпеку місцевим мешканцям гарантуватимуть поліцейські, кількість яких значно збільшена.

«Так, військо відійде на кілометр, але усі соціальні служби залишаться. Увага до цих територій буде тільки підвищена. Крім того, у разі загострення, бійці, у будь-який момент повернуться на позиції. Але, сподіваюсь, це не знадобиться», - зазначив він.

Нагадаємо: 1 жовтня спецпредставник ОБСЄ в Тристоронній контактній групі в Мінську Мартін Cайдік повідомив, що 7 жовтня розпочнеться розведення сил і засобів у Золотому та Петрівському, що було визначено на засіданні ТКГ. Проте, через обстріли позицій українських військових розведення не відбулось.

7 жовтня Міністр оборони України Андрій Загороднюк і начальник Генерального штабу – головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак за дорученням президента Володимира Зеленського здійснили робочу поїздку в район проведення Операції об'єднаних сил, зокрема відвідали місто Золоте та оглянули хід реконструкції мосту поблизу КПВВ «Станиця Луганська».