Горячие новости

На правому берзі Сіверського Донеця з боку "ЛНР" люди, вдягнені у зелену форму з написом «МЧС» біля моста в Станиці Луганській спалювали зрізані дерева та кущі

8 жовтня, після обстеження території біля мосту піротехніками, десять працівників ТОВ  «Укртранміст» продовжили демонтаж зруйнованої частини основного мосту.на правому березі річки Сіверський Донець, в той же час  п’ять військових, підпорядкованих силовим відомствам РФ, вдягнені у зелену форму з написом «МЧС» на відстані 100-150 метрів праворуч від мосту спалювали зрізані дерева та кущі. Про це повідомляє Луганська  цивільно-військова адміністрація.

До роботи були задіяні бортова газель, автокран, автопідйомник та компресор.

Потім шість співробітників підрозділу ДСНС розчищали ліву сторону узбіччя дороги (від КПВВ до зруйнованого мосту) від зрізаних дерев та кущів. Для цього було задіяно кран МАЗ-1 та самоскид МАЗ-1. І сьогодні вони повністю звершили заплановані роботи. Вивезено 20 куб.м зрізаних дерев.

В районі зруйнованого мосту працівники ТОВ «Украинская строительная компанія» завершили монтаж автобусної зупинки. Наразі триває   встановлення другої автобусної зупинки біля вагончику «Червоного Хреста».

Слід зазначити, що на правому березі річки Сіверський Донець п’ять найманців, підпорядкованих іншим силовим відомствам РФ, вдягнені у зелену форму з написом «МЧС» на відстані 100-150 метрів праворуч від мосту спалювали зрізані дерева та кущі.