Горячие новости

Міністр оборони і начальник Генштабу 7 жовтня здійснили робочу поїздку в Золоте та Станицю: планується створити координаційний центр

Міністр оборони України Андрій Загороднюк і начальник Генерального штабу – головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак за дорученням президента Володимира Зеленського здійснили робочу поїздку в район проведення Операції об'єднаних сил, зокрема відвідали місто Золоте та оглянули хід реконструкції мосту поблизу КПВВ «Станиця Луганська».

Під час спілкування з жителями Золотого, волонтерами і військовослужбовцями ЗСУ обговорювалися питання відновлення місцевої інфраструктури, ремонту доріг, медичного та іншого забезпечення. Загороднюк підтвердив готовність відповідних структур цивільної військової співпраці ЗСУ і Національної поліції продовжити реалізацію гуманітарних проектів із метою поліпшення рівня життя містян.

За його словами, за результатами проведених зустрічей планується створити координаційний центр, який узгоджуватиме дії представників ЗСУ, Нацполіції та інших структур щодо оперативного вирішення всіх проблемних питань громадян і гарантування їхньої безпеки.