Горячие новости

Глава ОБСЄ приїде до Станиці Луганської

Глава ОБСЄ Мирослав Лайчак 28-29 листопада перебуватиме в Україні з робочим візитом.Про це повідомляє сайт МЗС

28-29 листопада в Україні з робочим візитом перебуватиме чинний голова ОБСЄ, міністр закордонних і європейських справ Словацької Республіки Мирослав Лайчак.

Програма візиту серед іншого передбачає спільну поїздку міністрів закордонних справ України та Словацької Республіки в с.Станиця Луганська.

"Метою візиту глави ОБСЄ є підбиття підсумків головування Словацької Республіки в ОБСЄ, а також узгодження позицій, важливих для збереження головної уваги ОБСЄ до викликів, спричинених російською агресією проти України.Відбудеться обмін думками щодо підготовки до засідання Ради міністрів закордонних справ ОБСЄ, запланованого на 5-6 грудня в Братиславі. Сторони мають намір обговорити також ключові питання порядку денного українсько-словацьких відносин", говориться в повідомленні.

Нагадаємо , у Станиці Луганській кілька днів тому нарештіві відкрили зруйнований в 2015 р міст, який щодня перетиняє  до 15 тис. людей. Команда  В.Зеленського поставило це завдання приоритетним і вирішила питання майже за три місяці. Міст почали  відбудовувати  з 2 вересня.